Wpis z mikrobloga

@tejotte: wbijanie patyczków wokół jajek? :D co to niby miało dać? wyjeb wszystko stamtąd, jaja gniazdo itp. a najlepiej postrasz kotem (pożycz od sąsiada) bo ludzi się nie boją. teraz będziesz miał tak zasrany balkon, że nigdy nie doczyścisz. pozdro
  • Odpowiedz
@Ciastek993: Jak takie okrucieństwo zgłosić odpowiednim organom? Masz z tym więcej doświadczenia? Coraz więcej się panoszy niedorozwojów przeszkadzających ptakom, a co gorsze zdobywają poklask w tym #!$%@?łku. Czas im pokazać w jakim są błędzie.
  • Odpowiedz
ubicie szkodnika;

okrucieństwo;


@pierzak: wybierz jedno. A w dużych sklepach (info potwierdzone) do gołębi i wróbli ochrona z wiatrówek strzela, nawet w czasie godzin otwarcia tego sklepu. I co, teraz wszystkie hipermarkety w kraju zgłosisz na bagiety? xD
  • Odpowiedz
  • 30
@Galvay @pierzak: faktycznie! Doczytałem. No coż, przynajmniej nie strzelam do nich z łuku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Niestety ale nie mogę sobie pozwolić na obsrany balkon więc gniazdo idzie do likwidacji - już wystarczajaco mi nabrudziły. Badyle i jajka przeniosę im pewnie pod okoliczne drzewo (o ile ich same nie rozwalą)
  • Odpowiedz
@tejotte: #!$%@?ć tych obrońców przyrody, #!$%@? te gołębie z balkonu xD szkoda, że nie krzyczą jak lew pożera jakąś antylopę w Afryce. Poza tym srają na samochody.


  • Odpowiedz
szkoda, że nie krzyczą jak lew pożera jakąś antylopę w Afryce.


@Shodan56: Optymistycznie zakładają, że człowiek jest od lwa mądrzejszy. Poza tym lew musi to robić, żeby przeżyć. Z logiką, to ty jesteś na bakier.
  • Odpowiedz