Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie odnośnie #rower, szukam jakiegoś wygodnego siodełka dla kobiety, myślałam o jakimś szerszym płaskim bez wgłębienia, obecnie mam jakieś Kross selle royal , kupiłam też jakąś nakładkę gel deep grove ale dalej tyłek boli a getrów z pampersem nie chcę, może ktoś jest mi w stanie coś doradzić lub polecić , tak do 100 zł, na siłowniach czasem przy stacjonarnych mają takie wygodne płaskie, tak na szybko zerknęłam na allegro i o coś takiego mi chyba chodzi ale nie wiem czy to dobry wybór:

http://allegro.pl/siodlo-do-roweru-zelowe-selle-bassano-comfort-duze-i5789346978.html

pomocy ;)

#rozowepaski #rowery #rowerboners #siodelko
  • 15
@WesleyGibson: póki co to raczej mało, i ciężko powiedzieć jak będzie wyglądać moja aktywność w tym roku, pewnie tak jest ale myślę ze inne siodełko by jednak pomogło trochę, po takim na siłowni to nic nie boli ;p a na szerszym inaczej sie ciężar rozlozy
@WesleyGibson: możliwe ale na siłowni miałam i do czynienia z takimi wąskimi i bolało i właśnie z takim szerszym i było spoko, więc może zaryzykuje zakup, a jak będzie boleć mimo to, to widocznie mam wrażliwe siedzenie ;p, dzięki
@Silver86: bez zdjęcia ciężko ocenić :P
A serio, to kości są obrośnięte mięśniami i tluszczem, więc wcale to nie musi być bardzo szerokie siodełko ¯\_(ツ)_/¯
W dobrych sklepach rowerowych są specjalne siedziska i można wszystko pomieżyć i dobrać odpowiedni rozmiar.