Wpis z mikrobloga

Fakt, faktem - jak coś teoretycznie działa to tego się nie zmienia ale gdyby można było to jaki byście woleli format ligi weekendowej?

#fut #fifa18

Jaki format???

  • Dotychczasowy (Od piątku do poniedziałku rano) 10.4% (5)
  • Od piątku do końca poniedziałku 50.0% (24)
  • Więcej meczy ale za to przez cały tydzień 39.6% (19)

Oddanych głosów: 48

  • 10
@RexRX cały tydzień ale inny format. Wolałbym grać cały czas z kimś na swoim poziomie i żeby były awanse/spadki . Tylko nie wiem jak z nagrodami by to rozwiązali
@RexRX: Liga z awansami i spadkami z nagrodami w postaci paczek (zwycięstwo i ew. utrzymanie), lepszych w wyższych ligach. Do tego dajmy na to 1, 2 razy dziennie turniej z drabinką.
@telesfor1
@SpiderFYM
@GroszekxD
@RexRX
@arko123 ale przecież są sezony online, to o czym Wy piszecie. Wystarczy tylko zmienić trochę matchmaking i nagrody i macie ten tryb, którego się domagacie od lw. LW to lw i tego niech nie ruszają, tylko po prostu wydłużyć o ten jeszcze jeden dzień, żeby te 10 meczów maksimum na dzień wychodziło. Wtorek 9 zakończenie, zmienić nagrody w sezonach i ta 19 byłaby jeszcze do przegryzienia, jeśli by
@djnorbert: ale sezony są ze słabymi nagrodami i nie na serwerach. Chce grać 7 dni w tygodniu o każdej porze dnia i nocy w tryb rankingowy, na serwerach EA, a nie wtedy kiedy EA mi na to pozwoli. Niech zostawia sezony takie jak są, do zabawy i niech zrobią normalny tryb rankingowy. Ja nie rozumiem jak można bronic tak źle zrobiony tryb jak obecna LW, bo on nie ma żadnych zalet.
@arko123 no to mówię, żeby delikatnie poprawić sezony. Jak dla mnie, to bardzo fajnie zrobili to, że masz tyle i tyle czasu i wygraj jak najwięcej. Dorzucić tylko jeden dzień więcej i dużo graczy byłoby zadowolonych.
@djnorbert: Wydaje mi się, że EA cokolwiek by rzuciło, to dużo graczy byłoby zadowolonych, ale chyba nie o to chodzi, by cieszyć się z ochłapów. Zgadzam się z @arko123 , że forma LW jest całkowicie pozbawiona sensu i tryb rankingowy byłby o wiele lepszy. Szczególnie, że można powoli zdobywać umiejętności i grając lepiej mierzyć się wciąż z równymi sobie, a nie trafiać na gracza pro z samymi ikonami, dla którego się