Wpis z mikrobloga

Mirki, czy restauracja, pic rel nada się na randkę we dwoje? Mam na myśli, czy mniej więcej pasuje wam wystrój. Na co dzień jest tam trochę ciemniej, bo widziałem na własne oczy, ale chyba specjalnie wszystko rozjaśnili do zdjęć. A może Wy macie jakieś swoje miejsca na miłe spotkanie wieczorem w tygodniu? Prócz Maca, #burgerkingteam here
#warszawa #zwiazki #randka
Beniamin_Emanuel - Mirki, czy restauracja, pic rel nada się na randkę we dwoje? Mam n...

źródło: comment_ahedqSd2qmCQHhXWb1nfdAAUMIxyCalY.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Beniamin_Emanuel: Szczerze mówiąc okropnie kiczowaty wystrój. Z jednej strony elegancja Francja, a z drugiej strony jakieś tanie drewniane krzesełka, paskudna, wytarta podłoga, żyrandol, a obok jakiś abażur rodem z PRL, te poduszki i fotel... zupełnie mi się nie podoba. Do tego jak można w ogóle miło spędzić randkę gdy metr obok siedzi druga para i wszystko słyszą i widzą. No ale ja to nigdy nie rozumiałem randek w knajpach -
  • Odpowiedz
@Beniamin_Emanuel: Nie wolisz zabrać dziewczyny do bardziej "modnego" miejsca z luźniejszą, bardziej niezobowiązującą atmosferą? Ja bym proponowała pyszne owoce morza w Krakenie, albo włoskie jedzonko w Mące i Wodzie, lub japońskie w Uki Uki, albo koncert na żywo w Drukarni, czy drinki w Kicie Koguta... Możliwości jest mnóstwo a myślę, ze lepiej będziecie się bawić w miejscu, gdzie można się poczuć swobodnie. :)
  • Odpowiedz