Wpis z mikrobloga

  • 6
@Zmorka kiedyś moi rodzice taki zrobili, bo właśnie "wspomnienia z PRL-u". Ja jako że wspomnień nie mam i blok nic dla mnie nie znaczy, to powiem, że jest paskudny XD
  • Odpowiedz
Za mną też ostatnio chodził taki blok, zrobiłam i byłam mega zadowolona. xD Dokładnie taki jak zapamiętałam - słodki, zapychający i z duuuużą ilością dodatków(u mnie dwa rodzaje herbatników i różne orzechy). Błożesztymój, jakie to jest dobre. ()
  • Odpowiedz
@Zmorka: patrzę sobie na Twój blok i myślę "o jaki fajny blok może spróbuję zrobić" no i wchodzę w przepis czytam składniki wszystko fajnie podane w gramach a tu nagle JEB K---A PÓŁ SZKLANKI MLEKA I DWIE ŁYŻKI no tak się w-------m że już chyba nie zrobię
  • Odpowiedz
@Zmorka: Łyżki i szklanki są różne, niektórzy leją centymetr poniżej brzegu i to jest pełna no i dochodzi ~6ml różnicy z łyżki więc nie wyjdzie mi taki jak Twój ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz
@MG66: też tego nienawidzę, tym bardziej, że nie mam takiej szklanki z nutelli co byłaby równa od góry do dołu tylko jakieś takie \ _ / ale korzystam właśnie z tych miar co Ci wcześniej pisałam (w tym wypadku również) i wyszło dobrze xD
  • Odpowiedz
@Zmorka moja mama bardzo nie lubila robic tego bloku a ja go uwielbialam, to żeby miec swiety spokój wcisnela mi bajke że blok można jeść tylko jesienią, bo jest w książce z przepisami w dziale jesiennym. ( ͡° ʖ̯ ͡°) oczywiście uwierzyłam
  • Odpowiedz