Wpis z mikrobloga

Zjadłem 75ug LSD i potem na peaku zjadłem 150mg MDMA. Ja taki porobiony, LSD zadziałało mocniej niż oczekiwałem. Wizuale były naprawdę mocne.

Wchodze do łazienki, patrze w lustro i nie widzę siebie. Ja takie WTF ale mocna faza. Patrzę na dół i znowu do góry, a siebie dalej nie widzę. xD Sie okazało, że lustro w łazience było zdjęte i patrzyłem się na ścianę.
#narkotykizawszespoko #heheszki #truestory
  • 46
  • Odpowiedz
@3rdEye: Też tak myślałem. Brałem najmniej 150ug a tu dzisiaj stwierdziłem, że wezme mniej bo: 1. MDMA wydaje mi sie sztuczne 2. kwas nie ma emocji (ime).

Trochę kwasu by MDMA działała lepiej i MDMA żeby kwas działał mielej. Potem zwieńczenie paleniem DMT i teraz tylko spać itde chyba.

A no i 75ug kwas też jest pełnoprawnym tripem

Mam nadzieje, ze napisalem z sensem jakimś ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
@kaszlakmain moj kumpel kiedys wyekstraktiwal z powoju hawajskiego czy jakoś tak sie to nazywalo ''lsa '' ( ͡º ͜ʖ͡º) to bylo dawno temu na studiach po tym spedzil 4 lata w psychiatryku:D dalej jest zreszta jebnie## ()
  • Odpowiedz
  • 15
@Zabojcza_Rozowa @patninka @kaszlakmain ja widziałam w lustrze twarz jakby rozmazaną w kolorach niebieski i czerwony, trochę jak przez nieudolne okulary 3D, do tego mocno zniekształconą i z kilkoma parami oczu jedne nad drugimi, jak w tych psychodelicznych obrazkach. Ale czaiłam, że to tylko halucynacja, więc się nie bałam, tylko oglądałam z zaciekawieniem. Także grunt to stabilna psychika i dobre nastawienie ;)
  • Odpowiedz
@supi: mam dokładnie takie samo podejście w takich sytuacjach :) jedną z najmilszych było niemal namacalne uczucie wchodzenia promieni słonecznych w moje ciało,kiedy siedziałam latem w sukience z odsłoniętymi ramionami. I złote nici na niebie, jako granica matrixa.
  • Odpowiedz
  • 1
@sogen no a ja jak już się decydowałam wziąć to brałam na siebie cały fascynujący wachlarz psychodeli i nie pomyślałam nawet, żeby go zmniejszać :D
  • Odpowiedz