Wpis z mikrobloga

kojarzy ktos jakies protipy na udemy? dzieki wpisowi kolegi @lig76 odbosnie wchodzebia przez private session juz mam 132zl zamiast 199 o.O nice. #nauka #programowanie #it #kursyudemy #udemy

roznica z apki a Firefox portable, gdzie kupilem raz jeden kurs za 80i ciagle czasu brak,ale tak przegladam co jakos czas... :)

also #homelab dziewczyna zaraz wraca z pracy i mnie zabije pewnie xD za kilka godz sprawdze czy useragent daje znaczenie, bo w sumie siekne im z egzotyki jak postawie swojego temp NASa na global storage cleaning weekend na openindiana xd

also ciekawe #zfs 2 os, nikt nie subuje smartos nas homelab tez nedza... sami programisci, #sysadmin ow brak czy leniwi?:)
  • 6
no niby teraz w apce mam wszustko po 50 prawie, ale to wiekszy kursik :(

also dziewczyna dzwoniła i jak usłyszała żestan w wczoraj sie poglebil xD uff bedzie grubo. okocim mocny na hejnał i szykuję sie na godzinny przestoj na darcie sie na siebie >,>

#kobiecalogika sugerowanie,ze jak zrobi aferę zamiast przetrwac,ze a)bedzie lepiej b)nie zrpbie tego co planuje, albo w przyszłosci nie bede takich weekendów co kwartal/pol roku/rok robic c)nie
przynajmniej ramtest bedzie dobry, kostki z losowych aukcji z ostatbiego kwartału, cholerne ddr3-ecc unbuff dostac w dobrej cenie to trzeba sie naczekac, ale przez kwartal 6*4 po 70+70,50+50,45 i jedna 40 :) a na storage leci t110ii lub fujitsu tx100s2 zobacze ile pradu bedzie zrec :)