Wpis z mikrobloga

Tylko praca fizyczna, powtarzam tylko praca fizyczna np. zostan gornikiem, damy ci wtedy czternastki, wyngiel, wczasy pod gruszą, zajączka i jeszcze pietnaskte. Chcesz zostać lekarzem? #!$%@? będziesz pracował za 2000 zł miesięcznie 80 h tygodniowo. Sedzią? #!$%@? dojedziemy cię, zobaczysz. Chcesz inwestować? #!$%@? zapłać PCC, podatek belki a i tak zdelegalizujemy te twoje bitkoiny ambergoldowe. Powtarzam tylko praca fizyczna. #kryptowaluty #bitcoin
g.....i - Tylko praca fizyczna, powtarzam tylko praca fizyczna np. zostan gornikiem, ...

źródło: comment_XE03x0A7O86tn6pv5XaejNLBeWWcyViq.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • 686
@grucki w tym kraju opłaca się być gornikiem i Karyną która dwa razy na dyskotece rozchyliła nogi i teraz dostaje za te przygode piniondzie.
  • Odpowiedz
będziesz pracował za 2000 tysiace miesięcznie 80 h tygodniowo


@grucki: 2 miliony za 80h miesięcznie?! Wchodzę w to, gdzie podpisać?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grucki: generalnie to nie jest kraj dla zdolnych ludzi chcących osiągnąć coś więcej. Musisz być miernotą, jak nie to cie dojedziemy z chłopakami z us i co nam zrobisz

Rząd miernot dla miernot.
  • Odpowiedz
  • 20
@fredperry polecam sprawdzić ile zarabiają lekarze w państwowych szpitalach i ile zarabiają rezydenci. Lekarz w Polsce rzeczywiście może zarobić sporo ale nie na pracy tylko na dorabianiu. A co do sędziów nie napisałem że są biedni tylko o stosunku polskiego rządu do nich.
  • Odpowiedz
Chcesz zostać lekarzem? #!$%@? będziesz pracował za 2000 zł miesięcznie 80 h tygodniowo


@grucki: kek, wczoraj przy mnie internista w przychodni rejonowej odbierał telefon i wybierał tapicerkę do nowej E klasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grucki mieszkałem w akademiku AM przez 3 lata i trochę o zarobkach wiem, dalej uważam ze zarabiają adekwatnie do swoich umiejętności (na tle innych branż, nie zachodu)
  • Odpowiedz