Wpis z mikrobloga

Tylko praca fizyczna, powtarzam tylko praca fizyczna np. zostan gornikiem, damy ci wtedy czternastki, wyngiel, wczasy pod gruszą, zajączka i jeszcze pietnaskte. Chcesz zostać lekarzem? #!$%@? będziesz pracował za 2000 zł miesięcznie 80 h tygodniowo. Sedzią? #!$%@? dojedziemy cię, zobaczysz. Chcesz inwestować? #!$%@? zapłać PCC, podatek belki a i tak zdelegalizujemy te twoje bitkoiny ambergoldowe. Powtarzam tylko praca fizyczna. #kryptowaluty #bitcoin
źródło: comment_XE03x0A7O86tn6pv5XaejNLBeWWcyViq.jpg
  • 58
@grucki: Niepopularna opinia zapewne, ale praca fizyczna według mnie jeszcze bardziej będzie promowana i szanowana przez rządy i pracodawców. Sam można powiedzieć jestem fizolem pracuje na cnc ludzie młodzi najlepiej chcieliby siedzieć przed komputerem i #!$%@? robić fizycznie. Rozumiem ich ale dzięki temu osoby godzące się na to są na wygranej pozycji i mogą zarabiać bardzo dużo. Mój ojciec kiedyś mi opowiadał, że za komuny ludzie którzy byli na stanowiskach często
@Lekarzszawel032: uważam że te 3 tys netto na start to dobra ilość. Po dwóch latach kwota wzrasta. jeśli to będzie waloryziwane to nie widze problemu. Przecież rezydent uczy więc na początku nie będzie zarabiał dużo. Pielęgniarki zarabiają podobnie ale przy wyższym stażu pracy.