Wpis z mikrobloga

Cześć!

Nie wiem czy już wiecie ale:

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiła w czwartek, 5 kwietnia, że została sponsorem tytularnym nowej imprezy biegowej w Katowicach. 1st Wizz Air Katowice Half Marathon odbędzie się 10 czerwca.

link do strony: tutaj

W ramach półmaratonu będą również inne biegi: 5k, 10k, 4x5k, NW, i biegi dla dzieci!

opłaty za połówkę to: pierwsze 500 - 39.00 zł, następne 500 - 49.00 zł, potem 59.00 zł

empe - Cześć!

Nie wiem czy już wiecie ale:

Wizz Air, największa niskokosztowa l...

źródło: comment_bNpnQyJjRNV2EeSGa0i92RzyVI087Mw2.jpg

Pobierz
  • 18
@normanos: w sumie z górki bo podbieg jest do ronda na Koszutce a potem w dół!

Ale profil będzie ciekawy!

No mega fajnie! Jestem ciekaw jak się będzie biegło:)
@Lapidarny: @Ranger: @NorskArisk: przecież nikt Wam nie każe biegać i za to płacić, możecie sobie biegać za darmo. A na takich imprezach masz szereg udogodnień takich jak: szatnie, kible, depozyty, woda, izotoniki, jedzenie na trasie, elektroniczny pomiar czasu, pamiątkowe medale, cała organizacja typu zaplecze medyczne, fotografowie itp. no i pewnie mniejsze lub większe nagrody dla najlepszych. Poza tym przeważnie jakieś gadżety w pakiecie startowym też są, wątpie, że przy
najgłośniej krzyczą ci którzy nie biegają i nie znają realiów. Imprez dofinansowanych nie robi się za darmo, bo przez mentalność Polaków jak coś jest za darmo to mają wywalone i może się okazać że połowa osób nie przyjdzie.
@Lukki: zależy od szczęścia ;) Tak, za fotomaraton trzeba zapłacić, ale na takich eventach jest dużo profesjonalnych fotografów, gazet itp. którzy potem wstawiają galerie w normalnej jakości.