Wpis z mikrobloga

#januszebiznesu #pracbaza #studia #rzeszow #politechnika #studbaza

Wyjątkowa okazja. Studenci politechniki, czyli przyszli inżynierowie, których wciąż brakuje na rynku mogą wyjechać do pracy za granicę, by zarobić 4.67 euro za godzinę, co daje jakieś 20 zł, a więc 3200 zł na miesiąc przy 8-godzinnym trybie.
patusia - #januszebiznesu #pracbaza #studia #rzeszow #politechnika #studbaza 

Wyją...

źródło: comment_RFDbWXgshB2LpU9EdBI5j7dEOHsNg4HV.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adgebworthy: więcej niż u januszexa w Pciumiu to może i tak, ale jak na pracę za granicą to żałosna stawka nawet dla kogoś bez żadnych kwalifikacji z Polski D. Ogarnięty student politechniki dostaje tyle w pierwszej pracy, ew. max po paru miesiącach stażu
  • Odpowiedz
@patusia: ej ale jak ktoś jest na pierwszym/drugim roku to nie jest wcale tak łatwo znaleźć nawet jakiś gównostaż w zawodzie za dobre pieniądze. Pytałem się kilku firm z mojej branży i wszyscy jak jeden mąż chcą od trzeciego roku.
  • Odpowiedz
@mietek1b: technologia chemiczna, ogólnie jakbym chciał to do labu na siłę bym się dostał gdzieś ale to mnie za bardzo nie interesuje a jeśli chodzi o przemysł to jest tak jak pisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 29
@patusia kogoś ostro porypało, firma w której pracuje zatrudnia wszystkich jak leci bez wyjątków i dają na start 9.51€ brutto, nie ma żadnych wymagań bo praca do wykonania nawet dla moderatora
  • Odpowiedz
@mikii77: Na praktyki wszyscy biorą bardzo chętnie xD Ale żeby coś zarabiać to gorzej, choć znam osoby, które w trakcie inżynierki jakoś tam pracowały w czymś związanym z chemią.

Chociaż byli i tacy co chcieli częstować stażem z urzędu za te wszące 1000 cebulionów, "ale już po dyplomie" xDDD
  • Odpowiedz
Jak skończy studia/na ostatnich latach to tak, ale wydaje mi się że to oferta wakacyjna nawet dla ludzi po pierwszym i drugim roku.


@Cierniostwor: zależy od kierunku, ale niektórzy faktycznie muszą skończyć studia/być blisko skończenia żeby dostać pracę w branży (ja w IT pracowałem od 2 roku). Nie zmienia to faktu, że ta stawka jest żałosna i tak jak napisał @high_hopes bez problemu można sobie ogarnąć pracę za granicą
  • Odpowiedz