Wpis z mikrobloga

@deer_deer: może po południu się za to wezmę, ale nie obiecuję, bo mam jeszcze inne ciekawe materiały. :P
Nie ukrywam, że Rafonix jest moim największym targetem, bo wiem, że reszta zostanie skasowana z YouTuba bez niczyjej ingerencji i będzie to dla niego nagrodą, bo jako nie-patostreamer zagarnie wszystkie profity z konkurencji.

Reszta mówi jasno, że są Patostreamerami i nie boją się konsekwencji za przeszłość i teraźniejszość.
Lordozie trzeba przypomnieć przeszłość, bo
@Nickoooxd: Nie żadna cebula tylko uczciwy widz Patostreamów.
Jeśli wszyscy Pato zostaną na Youtube to spoko nie będę nic robił bo i Rafonix coś tam od siebie daje do tej społeczności i "rozrywki".
Ale jeśli inni zostaną zbanowani a Rafonix się uchowa i nadal będzie zgrywał Family Friendly Youtubera to Shoty z nim polecą wszędzie gdzie trzeba i nie tylko ja to zrobię.
@Balwanek_i_platki_sniegu Rafonix myśli, że tak łatwo zmanipuluje Ośrodek, wykończy swoją pato-konkurencje i zgarnie caly hajs dla siebie. Zresztą zawsze twierdził, że nie obchodzi go dobro innych tylko swoje. To cwaniactwo ostatecznie go zgubi,bo widzowie, nawet ci najbardziej zaślepieni w końcu przejrzą na oczy,a i Ośrodek po ogladnieciu niektórych jego szotow nie da sobie oczów mydlić.