Wpis z mikrobloga

Witajcie mam takie dwa pytania.
1. Jak najwięcej zyskać na rotacji do hali sław. Np. Mam 2 ice block zwykłe ale mam też wystarczająco pyłu na skraftowanie złotych. To teraz jak bym je skraftował to bym dostał potem 2 x 800 golda i 2 x 400 jak bym je zutylizował ? Czy tylko dostanę za zwykłe nie złote.
2. Do kiedy jest ten event że za każde zadanie się dostaje pakiet ?
#hearthstone
  • 11
@daniel2207: Pył dostaniesz tylko za karty o najwyższej "jakości", czyli jeśli masz 2 złote ice blocki i 2 zwykłe to dostaniesz pył tylko za 2 złote. Nie będę cię męczył szczegółami, więc przyklejam tylko instrukcję z reddita:

If you are missing a copy of any card, if possible, craft golden.

If you have a golden copy of the card, do nothing.

If you have a Normal copy of the card you
@Fiktorianin @KK44: coś mi tu nie pasuje z tymi zasadami. Jeśli mam 2 zwykłe kopie i scraftuje 2 złote, a potem je spale to wyjdę chyba na plus. Co prawda nie dostanę refunda za 2 zwykłe kopie które miałem, ale dostanę więcej dusta za spalenie tych 2 złotych kopii. ???
@Shaggy_dg: tak przegladam, nikt nie odpowiedział to ja odp. 800 pyłu za powiedzmy 2x iceblock (stworzenie), po premierze dodatku nowego 12 kwietnia, ice blocki wylatują do hall of fame, czyli blizzard daje nam za ich posiadanie tylko w kolekcji pył taki sam jaki wymagany jest do stworzenia, za to, że rotują. Czyli wydane 800 i wraca Ci 800 pyłu, ale te 2x ice blocki Ci zostają w kolekcji nadal, więc je