Wpis z mikrobloga

@Rafauvu: na mnie b. dobre parametry. Sam zapach przyjemny, ale absolutnie nic wyjątkowego. Otoczeniu się podoba. Dobry właściwie na każdą porę roku. Dobry do pracy. Mam tylko wersję EDT
  • Odpowiedz
  • 0
@Rafauvu W mojej opinii jeden z najlepszych zapachów jakie miałem okazję wypróbować. Lekki, świeży. Żaden zapach nie sprawił mi tylu komplementów
  • Odpowiedz
@Rafauvu: bardzo dobre perfumy znienawidzone przez perfumeryjnych snobów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zarówno EDT jak i EDP bardzo w porządku, bardzo uniwersalne, dobre parametry i bardzo bezpieczne
  • Odpowiedz
@Rafauvu: Jest okej i tylko albo aż okej. Jeden z najbardziej uniwersalnych zapachów z całkiem dobrą trwałością jak i projekcją. Natomiast jest mega wtórny, pachnie jak wszystko inne bym powiedział, że nie ma nad czym kombinować - po prostu nie zapada w pamięć. Jeżeli szukasz społecznie akceptowalnego (a nawet komplementowanego) zapachu to można brać w ciemno.
  • Odpowiedz
@Rafauvu: okropny zapach, jeden z najgorszych ze stajni Diora, pachnie jak tani żel pod prysznic w sprayu... No i cena 300zł za ten żel w sprayu poraża :/

W biedrze stoi Lucca Cipriano Supreme Man za 15 zł który jest tańszym klonem.
  • Odpowiedz