Wpis z mikrobloga

Ze względu, że #azor nie dotrzymuje celu i i jak dobrze pamiętam powinien wykonać cele żeby otrzymać żetony, jak miał on zamiar wykonać cel na iPhone'a dla marlenki? To jest zgodne z regulaminem? Może czas podjąć interwencje do admina #showup aby @Rafal-Kowalyk ustawiał prawdziwe cele, spełniał je, i ewentualnie żeby ten grzeczny piesek dał #soldierhelmet Aka #marlenka #psychopatka w ryj.

#rafatus #patostreamy #danielmagical #gural
  • 12
@Synergy: To nie jest niezgodne z regulaminem,
Cel musi być wykonany tylko kiedy zostaje osiągnięta konkretna liczba żetonów.
99% najróżniejszych celów lasek też nie jest spełnianych, te kończą transmisje i nic z tego powodu się nie dzieje.
Ciapatus i tak pokazał gest wczoraj mówiąc, że dzisiaj będzie zbierać od miejsca, w którym skończył.... chociaż ciekawe czy faktycznie tak zrobi bo mówił to bez konsultacji z Helmetem ;)

a co do IPhone`a
@1TK1: Dzięki :) Ciekawe jak czytnik linii papilarnych będzie działał na brudnych poklejonych moczem i tłuszczem z włosów palcach... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i jak długo czasu minie zanim rafek rzuci nim o ścianę, tak jak było z poprzednimi telefonami.
@dziki: @Synergy: @Protegowany: Ogólnie SU i tego typu strony to fenomem.

Ludzie wolą płacić gruby hajs za lizanie monitora zamiast w tej cenie skorzystać na żywo z jakiejś "modelki" (tak siebie nazywają szołapowe dziwki ;)) i podobnie wolą sypać grubo kasą by popatrzeć jak ktoś inny pije zamiast samemu się napić, wyjść ze znajomymi itp.

Jednak to nie jest problem transmitujących bo oni po prostu odpowiadają na popyt i
@Synergy: Tylko ja nigdzie nie napisałem, że to substytut... opisałem za co ludzie sypią kasą na SU.

Natomiast zjawisko "patostreamów" rozumiane przez walenie kasku (i innych) po łbie, demolowanie mieszkań, robienie pod siebie itp. wygląda na to, że póki co zniknęło... przynajmniej do czasu aż ludzie przestaną sypać ciapatusowi (i innym) za grzeczne upijanie się i pseudoseksy.