Wpis z mikrobloga

#schizofrenia #glosy Ej mirki, wiecie skąd u mnie te głosy. W 2010 roku stworzyła mi się nowa alternatywna osobowość i doszczętnie zniszczyła mi dotychczasowe życie, związki, relacje. Wiem że to się wyda dziwne, ale nie miałem uczuć, nie potrafiłem się zakochać. Dopiero pół miesiąca temu odkryłem maile o których nie miałem zielonego pojęcia. Zaczęłem drążyć. W Wielkanoc wróciła mi stara osobowość (ta z lat przed 2009 roku). Najbardziej przesrane jest to, że nawet nie kojarzyłem pewnych sytuacji ani ludzi. Tak jakby miałem anmezje czy coś w tym stylu. W wypisie z 2010r. (luty) mam napisane "zmiany tożsamości". To nowe ja, co wtedy powstało nie zaniosło nawet wypisu do poradni (specjalnie) bo mam 2 egzemplarze tego wypisu. #osobowosc #wieloracy A tera juź wiem co to te głosy są. Poszczególne osobowości próbują się ze sobą komunikować.
  • 6
@Prokurator1990: ech, w szpitalu to ja nie byłem od 2012. I już tam nigdy nie wrócę. Nie ma opcji. Zbyt łatwo dałem się zmanipulować alternatywnemu ja. Zresztą ich we mnie jest chyba więcej...
Nie, dopiero wczoraj mojej lekarce wysłałem e-maila. Rano potwierdziła SMS-em że otrzymała. Często mam tak, że są przebłyski, planuję jej powiedzieć. Jak przyjdzie do wizyty, to jest już ten "Inny" Ja, i o niczym nie mówi. Kolejną wizytę w poradni mam zaplanowaną na Maj-Czerwiec.