Wpis z mikrobloga

W najbliższy weekend 7-8.04 w Gdańsku będzie można skorzystać z różnych #cebuladeals w ramach IX edycji imprezy "Rozsmakuj się w metropolii. Weekend za pół ceny!". „Weekend za pół ceny” to wyjątkowa okazja, aby skorzystać z usług restauracji, hotelowych, kulturalnych i rozrywkowych – za pół ceny.

W ramach imprezy możecie skorzystać z VR za pół ceny, bo w imprezie bierze udział nasz obiekt Centrum rozrywki Wrzeszcz, czyli: Fantomatyka - pub z VR, Enigmat Escape rooms oraz BlokFit Boulder Center - największa w Polsce boulderownia, czyli ścianki wspinaczkowe bez lin :)

Wszystkie oferty dostępne są pod adresem weekendzapolceny.com.
Wydarzenie na fb.

#gdansk #weekendzapolceny #trojmiasto #fantomatyka #vr
FANTOMATYKA - W najbliższy weekend 7-8.04 w Gdańsku będzie można skorzystać z różnych...

źródło: comment_vvTzYkkOzn18jvjDkH9C7mshbiVBCpcK.jpg

Pobierz
  • 9
@FANTOMATYKA: deska jest najlepsza!

ogólnie byłam u Was kilka razy i wszystkim gorąco polecam pójść raz, bo macie fajny klimat i warto zobaczyć coś nowego, ale moim zdaniem, w temacie kolejnych wizyt, cała ekipa powinna bardziej przyłożyć się do ogarnięcia tematu tego jakie macie gry i jakie są ich możliwości, bo jak przychodzi ktoś kto niczego nie zna, albo już kilka widział to jak byłam to Wasza ekipa nie była w
@parasolki: z ogarnięciem ekipy - przekażę reszcie :) A co do sprzętu, to jestem członkiem wielu grup międzynarodowych i niestety wszyscy mają podobny problem - "co mówicie klientom, jak steam przestaje działać?" ;)

Na szczęście mamy wielu stałych klientów i wlaśnie pracujemy nad kartami lojalnościowymi ;)
@FANTOMATYKA: a jak wyglądają kolejki w tym weekendzieZPC? Ile mniej więcej trzeba było stać w kolejce, żeby na coś się załapać w poprzednich edycjach?
Jestem trochę zrażony do tych weekendów, kilka lat temu zebraliśmy się z paczką znajomych akurat w taki weekend, chcieliśmy skorzystać z oferty jakiejś knajpy w Gdańsku, no ale od drzwi do drzwi kolejki były takie, że ciągnęły się na zewnątrz... Ostatecznie chyba wyszło na to, że szukaliśmy
@FANTOMATYKA tylko tutaj nie chodzi do końca o to że steam przestał działać.

Mieliście na obiekcie fotel i kierownicę (nie wiem czy jest nadal). Myślę sobie super, to musi być ekstra. Siadam, odpalamy, kierownica nie działa.

No nic to, obszedłem się smakiem, odsuwamy fotel i bawimy się na samych okularach. Niestety, te też nie działały poprawnie. Zostaliśmy z jednymi okularami na cztery osoby a chcieliśmy pograć w coopie.

Wiadomo, złośliwość rzeczy martwych,