Wpis z mikrobloga

@Jakis_ja: calkowity lunatyk... Jeszcze dokleje content ukradziony z wpisu kolegi @bojwhucie

Grzegorz Schetyna zarekomendował Kazimierza Michała Ujazdowskiego na prezydenta Wrocławia. Ujazdowski jeszcze do niedawna był członkiem PiS, gorącym przeciwnikiem aborcji i "propagandy postaw homoseksualnych".

...dezerter z PiS był jednym z inicjatorów listu, w którym sprzeciwiano zapisom dokumentu Komisja Praw Człowieka ONZ. Dokument zobowiązuje sygnatariuszy Międzynarodowej Konwencji w Sprawie Praw Obywatelskich i Politycznych (a więc również Polskę) do zapewnienia bezpiecznego dostępu do
Niczego się nie nauczli. Skończy się jak z Gowinem i jego "pozytywną szajbą".


@fu8ch: dokladnie, a ten to juz chyba 2 razy byl w pisie, raz wyszedl, pozniej wrocil (w kazdym razie, startowal z poparciem PiSu do PE) i teraz znowu sie odcial...
Żeby go chociaż na Podkarpaciu wystawili, to bylbym może w stanie zrozumieć. Ogólnie śmieszy mnie ta wiara w podbieranie prawicowego elektoratu PiSowi. Schetyna chyba dawno nie rozmawiał z żadnym wyborcą PiSu.


@fu8ch: Zupelne urojenia... ale za ich rzadow to samo bylo. Nadstawiali sie pisiorom, ktorzy mieli ich gdzies, a z kolei na wlasny ten bardziej liberalny elektorat mieli wywalone. Bezmyslnosc.
@pk347: Nawet jak PO wygra wybory to znów nie będą w stanie przegłosować niczego w sprawach światopoglądowych, bo pewnie znajdzie sie sporo osób z "sumieniem" na ich listach. Zamiast wyciąć tych co już są to on nowych importuje.
@Kamill: wiem kolego, zludzen nie mam... choc w 2007 udawali liberalow swiatopogladowych i pletli o rozdziale kosciola od panstwa, zwiazkach partnerskich itd... Ale mimo wszystko, sa pewne granice. Wystarczy porownac z niemiecka chadecja. Z tego wynika ze oni chyba chca byc oszolomskim pisem-bis.