Wpis z mikrobloga

@pk347: Grzesiu, za to upokorzenie swego czasu, postanowił chyba pokornie poczekać, ale nie na "swoją kolej" ale na zemstę na Tusku. I teraz się mści rozwalając PO od środka.
  • Odpowiedz
@Jakis_ja: calkowity lunatyk... Jeszcze dokleje content ukradziony z wpisu kolegi @bojwhucie

Grzegorz Schetyna zarekomendował Kazimierza Michała Ujazdowskiego na prezydenta Wrocławia. Ujazdowski jeszcze do niedawna był członkiem PiS, gorącym przeciwnikiem aborcji i "propagandy postaw homoseksualnych".

...dezerter z PiS był jednym z inicjatorów listu, w którym sprzeciwiano zapisom dokumentu Komisja Praw Człowieka ONZ. Dokument zobowiązuje sygnatariuszy Międzynarodowej Konwencji w Sprawie Praw Obywatelskich i Politycznych (a więc również Polskę) do zapewnienia bezpiecznego dostępu do aborcji. Podpisy pod petycją w tej samej sprawie zbierała organizacja Ordo Iuris, twórcy restrykcyjnego projektu zakazu aborcji.

Ujazdowski, który ma pomóc PO w byciu "nowatorską alternatywą" w obliczu "arogancji władzy i destrukcji prawa", również Trybunału Konstytucyjnego bronił, posługując się argumentem dotyczącym aborcji. W rozmowie z "Rzeczpospolitą" stwierdził:

Przypominam, że w kilku sprawach ważnych z punktu widzenia wrażliwości prawicy Trybunał decydował po jej myśli. Wystarczy przypomnieć orzeczenia w sprawie ochrony życia, religii w szkole czy klauzuli sumienia. Trybunał był tarczą przed agresją lewicy, chcącej naruszyć podstawy
  • Odpowiedz
@pk347: Schetyna, który ma charyzmę na poziomie - nie przymierzając - Pawlaka, uznał najwidoczniej, że jeżeli wyborów nie wygra, to przynajmniej przerżnie je w najbardziej widowiskowy sposób.
  • Odpowiedz
Niczego się nie nauczli. Skończy się jak z Gowinem i jego "pozytywną szajbą".


@fu8ch: dokladnie, a ten to juz chyba 2 razy byl w pisie, raz wyszedl, pozniej wrocil (w kazdym razie, startowal z poparciem PiSu do PE) i teraz znowu sie odcial...
  • Odpowiedz
@pk347: Żeby go chociaż na Podkarpaciu wystawili, to bylbym może w stanie zrozumieć. Ogólnie śmieszy mnie ta wiara w podbieranie prawicowego elektoratu PiSowi. Schetyna chyba dawno nie rozmawiał z żadnym wyborcą PiSu.
  • Odpowiedz
Żeby go chociaż na Podkarpaciu wystawili, to bylbym może w stanie zrozumieć. Ogólnie śmieszy mnie ta wiara w podbieranie prawicowego elektoratu PiSowi. Schetyna chyba dawno nie rozmawiał z żadnym wyborcą PiSu.


@fu8ch: Zupelne urojenia... ale za ich rzadow to samo bylo. Nadstawiali sie pisiorom, ktorzy mieli ich gdzies, a z kolei na wlasny ten bardziej liberalny elektorat mieli wywalone. Bezmyslnosc.
  • Odpowiedz
Nadstawiali sie pisiorom, ktorzy mieli ich gdzies, a z kolei na wlasny ten bardziej liberalny elektorat mieli wywalone. Bezmyslnosc.


@pk347 przecież platforma to partia centroprawicowa, chadecka. Liberalizm światopoglądów nigdy nie był tam jakoś mocno popularny.
  • Odpowiedz
@pk347: Nawet jak PO wygra wybory to znów nie będą w stanie przegłosować niczego w sprawach światopoglądowych, bo pewnie znajdzie sie sporo osób z "sumieniem" na ich listach. Zamiast wyciąć tych co już są to on nowych importuje.
  • Odpowiedz
@Kamill: wiem kolego, zludzen nie mam... choc w 2007 udawali liberalow swiatopogladowych i pletli o rozdziale kosciola od panstwa, zwiazkach partnerskich itd... Ale mimo wszystko, sa pewne granice. Wystarczy porownac z niemiecka chadecja. Z tego wynika ze oni chyba chca byc oszolomskim pisem-bis.
  • Odpowiedz
  • 1
@lakukaracza_: najgorzej, ze N sie rozpada/topnieje... Razem to marnowanie glosow bo prog i do tego powalony socjal, a LSD to Millero-Ogorek...

@pk347 Ogórek to już nie pis? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pk347: Schetyna się chyba połapał, że jak z wrogiem nie umie wygrać, to może się do niego przyłączyć.. razem z całą partią. A Tusk w sumie zapowiedział, że wróci, więc w PO (albo tym co z niego zostanie) dla Grzesia raczej nie będzie miejsca.
  • Odpowiedz