Wpis z mikrobloga

#xiaomi #lgg6 #htc #iphone #telefony
Mirki, od kilku miesięcy przeglądam wykop - wiem jaka jest tradycja ale bardzo proszę o pomoc. Że tak powiem, mam 1600 zł (którego mi nie szkoda wydać na telefon) i chciał bym zmienić telefon. Obecnie używam Xiaomi Redmi 3S Pro - którego mam 2 lata - niemam nic do telefonu wszystko działa tak jak ma, może tylko trochę Hearthstone przycina czasem. Jak powiedziałem dostałem 1600 zł, którego mi nie żal wydać. Dlatego pytam jaki byście polecili telefon do tej półki cenowej, myślałem o:
1. LG G6 (podoba mi się wygląd i specyfikacja)
2. Iphone 6S (zawsze marzyłem o "ifonie", kurcze ale szkoda mi dawać tyle hajsu za telefon, który ma 3 lata i taką słaba baterię)
3. Xiaomi REDMI 4X ( tylko właśnie niewiem jest do dorwania za 500 zł ale tak jak patrzyłem na parametry, to ma tyle samo ramu, taki sam procek i układ graficzny, taki sam aparat jak mój Redmi 3 S Pro - chyba się tylko obudową różni - więc chyba nie zauważę różnicy w użytkowaniu"chyba")
4. Nie chcę "chińczyka" za 1600 zł
Może ktoś poleci coś ciekawego czy po prostu nie bawić się i wziąć to samo co mam tylko w innej obudowie tj. Redmi 4x ?
Serdecznie dziękuję za pomoc.
  • 20
  • Odpowiedz
@daniel2207: lg jest spoko, jakiś mireczek wyrwał ostatnio nowego za 1200 albo 1300.
kupiłem mojej żonie ostatnio mi6, telefon też mega dobry - w saturnie kosztował 1700
imo iphone6/se niedługo będzie do dupy, bo jak zaktualizujesz do najnowszego ios to będzie już się zacinał.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: @Smutas: Ehh tego się obawiałem, zero jakiś konkretnych powodów, recenzji jak bym napisał na forum dla dzieci. Nie chciałem chinczyka, a telefon chce zmienić bo mogę....
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@daniel2207: jako fan boy xiaomi, uważam że jeśli odpowiada Ci rozmiar 6 cali, to poczekaj na xiaomi redmi 5 pro. Jeśli nie chcesz czekać, to możesz skusić się na np. Samsunga Galaxy s7, ale czy w cenie 1600 nowy go dostaniesz to nie wiem, przestałem obserwować rozwój tej firmy od czasu powstania Galaxy s6
  • Odpowiedz
@Smutas:
1. Jakie robi zdjęcia - bo ja mam wrażenie, że pomimo lepszych cyferek, mój stary SGS4 robił lepsze zdjęcia niż Redmi 3s.
2. Wyświetlacz - niewiem, nieznam się ale jak wziąłem do reki Redmi 3S te kolory niebyły takie żywe jak w SGS4 - w MI6 też tak jest ?
3. Uruchamiałeś na tym Hearthstone ?
  • Odpowiedz
  • 0
@daniel2207
1. Zdjęcia robi ładne ,lepsze niż np iPhone 6s bo miałem porownanie.
2. W mi6 nie mogę narzekać na wyswietlacz. Wszystko wygląda ładnie i naturalnie. Samsungi trochę za bardzo wysladzają.
3. Nie, nie instalowalem. Myślę że żadnego problemu by nie bylo. Wszystko tak śmiga i 0 zacienc. A aplikacji trochę mam.

Jak masz jeszcze jakieś pytania to mow.
  • Odpowiedz
@Smutas: xD
A miał ktoś Huawei Mate 10 lite - bo nawet spoko się wydaje 4gb ram ma 5 cali i prawie cała powierzchnia to ekran - więc mi by pasował jeśli chodzi o paramtery wizualne.
  • Odpowiedz
Huawei Mate 10 lite


@daniel2207: Z tym, że uwzględnij, że ten telefon nie ma NFC co może ci się przydać jeśli nie teraz to w przyszłości. Sam rozważałem jego kupno ale ostatecznie wybór padł na LG G6 z którego użytkowania cieszę się już kilka miesięcy.
  • Odpowiedz