Wpis z mikrobloga

Ja Kuhwa wykopki rozumiem, że walczycie z patologią ale bez przesady. Gural faktycznie powinien zostać osądzony ale co macie do ogólnie pojętych patorstreamerów? Nikomu nie szkodzą. Chleją, biją się i śpią przed kamerą. Czy kogoś to demoralizuje? Nie sądzę. Ilość ludzi którzy oglądają takie rzeczy „na serio” jest znikoma. Gural faktycznie, na pierwszy rzut oka może wydawać się fajny i ciekawy więc dzieci faktycznie mogły oglądać go dlatego, że go lubiły, ale taki Daniel Magical. Ktoś ogląda go na serio? Chla w swojej chacie, razem z matką drą mordę i tyle. Sami sobie szkodzą, nikt nie cierpi prócz nich samych. Jesteście zwolennikami cenzury?
Poza tym jeszcze jedna sprawa. Kieruję ją do @snierzyn . Jakim #!$%@? trzeba być, żeby zgłaszać tą sprawę z tą dziewczynką z omegle na policje. Nie wiem czy jesteś świadomy, że teraz Kuhwa każdy polski nastolatek wie, że ona się mu pokazała? Wyobrażasz sobie co ona teraz musi przeżywać w szkole?
Żeby nie było, nie jetsem kolejnym dzieckiem, debilem które raiduje wykop rejestrując się przez Facebooka. Jestem po prostu człowiekiem którego przeraża ta sprawa. Obie strony postępują bardzo źle. Żegnam.
#gural
  • 25
  • Odpowiedz
@snierzyn: Jak czytam ten socjalistyczny bełkot to mi się flaki przewracają. Jak śmiesz zgłaszać przestępstwo bez co najmniej informowania "pokrzywdzonej". Skąd masz pojęcie czy to nie było ustawione z GURALEM i czy on jej sowicie nie zapłacił.Czy ona się czuje poszkodowana? Dlaczego większość Polaków to wredni protekcjoniści którzy nie liczą się z czyjąkolwiek wolą tylko ze swoją j****ą moralnością. Niszczycie ludzi którzy robią co tylko się da by zdobyć pieniądz
anony-gural - @snierzyn: Jak czytam ten socjalistyczny bełkot to mi się flaki przewra...

źródło: comment_unyhYRh4d4iQdhb1qRdLxPxWRaqKvJuE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz