Wpis z mikrobloga

Ja Kuhwa wykopki rozumiem, że walczycie z patologią ale bez przesady. Gural faktycznie powinien zostać osądzony ale co macie do ogólnie pojętych patorstreamerów? Nikomu nie szkodzą. Chleją, biją się i śpią przed kamerą. Czy kogoś to demoralizuje? Nie sądzę. Ilość ludzi którzy oglądają takie rzeczy „na serio” jest znikoma. Gural faktycznie, na pierwszy rzut oka może wydawać się fajny i ciekawy więc dzieci faktycznie mogły oglądać go dlatego, że go lubiły, ale taki Daniel Magical. Ktoś ogląda go na serio? Chla w swojej chacie, razem z matką drą mordę i tyle. Sami sobie szkodzą, nikt nie cierpi prócz nich samych. Jesteście zwolennikami cenzury?
Poza tym jeszcze jedna sprawa. Kieruję ją do @snierzyn . Jakim #!$%@? trzeba być, żeby zgłaszać tą sprawę z tą dziewczynką z omegle na policje. Nie wiem czy jesteś świadomy, że teraz Kuhwa każdy polski nastolatek wie, że ona się mu pokazała? Wyobrażasz sobie co ona teraz musi przeżywać w szkole?
Żeby nie było, nie jetsem kolejnym dzieckiem, debilem które raiduje wykop rejestrując się przez Facebooka. Jestem po prostu człowiekiem którego przeraża ta sprawa. Obie strony postępują bardzo źle. Żegnam.
#gural
  • 25
  • Odpowiedz
@czlektoja: trochę racji Ci przyznam, moim zdaniem też wątpię czy 10 letnie dziecko ogląda i czeka na takiego magicala. Gural na pierwszy rzut oka, to normalny chłopak grający w fife - bardziej interesujący dla takiej widowni. Prędzej czy później z youtube i tak znikną, więksi jak wardega są w stanie usunąć ( dobry przykład, po zrobieniu filmu na Gurala media zaczęły się interesować ) Przez patostreamerów, duzi tracą na wizerunku (
  • Odpowiedz
@czlektoja Szkodzą wielu młodym osobom ;)
A co do tej laski to sama jest sobie winna ;) nastepnym razem zastanowi sie z dziesięć razy nim cos zrobi. Pewnie rodzice tej dziewczyny sa wdzieczni snierzynowi bo będą mogli swoja córkę pokierować ponownie na dobre tory ale nie, #!$%@? te aspekty, liczy sie to że nie bedzie miala zycia w szkole xd szkole zawsze mozna zmienić ;)
Ps: usuń konto zielonko
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst:
Nikomu nie szkodzą. Dzieci nie muszą tego oglądać. Od kiedy gural spadł nie ma żadnego patostreamera który ma prawdziwych fanów którzy go szanują. A co do tej dziewczynki. Serio sądzisz, że sama jest sobie winna? Myślała, że gural nie streamuje. Jestem wolnościowcem więc uważam, że mogła pokazać mu się i nie byłoby w tym nic złego. To Gural i tylko Gural jest tu winny okłamując ją, że streamuje.
  • Odpowiedz
@kozakWnecieRAFONIXwSwiecie:
Ale ona nie jest tobą. Nie wiesz gdzie się wychowała. Typowy problem człowieka który żyje na wysokim/normalnym poziomie. Nie rozumiesz, że są ludzie inni od ciebie. W wieku 13 lat ludzie już zachodzą w ciąże. Czy szkodziła komuś pokazując się mu nago? Czy ktoś na tym ucierpiał? Jedynym winnym tutaj jest Gural który ją okłamał.
  • Odpowiedz
@czlektoja bo to tak ciężko zweryfikowac czy ma streama czy nie, ja rozumiem, ja naprawdę rozumiem że 14 lat to mlody wiek i nie ma sie za dużo pod kopułą ale #!$%@? serio? Wchodzisz na yt wpisujesz gural i masz potwierdzenie. Jest to jej wina że tego nie sprawdzila i tyle. Gurala wina jest taka że ja do tego namówił a jej że nawet nie sprawdziła czy ma streama i że sie
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst:
Racja, w tym wypadku mogła sprawdzić. Ale ona jest dzieckiem głupim, może była na telefonie i jakby przełączyła na yt to by ją rozłączyło a nie chciała stracić okazji rozmawiania z Guralem. Masz racje. To też jej wina bo mogła sprawdzić ale to nie ona powinna ponosić konsekwencje,
  • Odpowiedz
@czlektoja powinna bo jest glupiutka, nikt normalny nie rozbiera sie przed jakims typem z neta
Zreszta prawdopodobnie wiecej na tym zyska niżeli straci, szkole zawsze mozna zmienic jak juz wczesniej wspomnialem a to co jej teraz wpoja rodzice i psycholog do glowy to jej zostanie i może sie przyda w przyszlosci ;)
  • Odpowiedz
@czlektoja: Musisz zacząć czytać tag, bo widzę, że atakujesz mnie bez żadnego przygotowania w temacie. A tak wiedziałbyś, że robiłem wszystko, żeby dziewczynka nic nie wiedziała. Sprawa jest z urzędu, więc nie musiałaby nawet zeznawać. Wystarczyło potwierdzenie wieku przez szkołę. Tylko doszło do tego, że Gural prawdopodobnie pisał do niej nakłaniał do zmiany zeznań w przypadku ew przesłuchania i zmiany roku urodzenia na fb, więc będzie pewnie przesłuchana.
Teraz będzie mądrzejsza.
snierzyn - @czlektoja: Musisz zacząć czytać tag, bo widzę, że atakujesz mnie bez żadn...

źródło: comment_lLJQ78QW9MSNbjLqH2AEBeslCzSbmk6K.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
A tak wiedziałbyś, że robiłem wszystko, żeby dziewczynka nic nie wiedziała.


@snierzyn: Pewnie dlatego napisałeś do jej szkoły zjebując jej na głowę wszystkich nauczycieli + psychologów + policje + rodziców? xD Ty to #!$%@? niezły strateg jesteś xD

#!$%@?łeś jej życie typie xD W swoim środowisku jest spalona. Minimum to teraz musi się przeprowadzić żeby mieć względny spokój. W imię walki z guralem zrujnowałeś życie 13 latce xD
  • Odpowiedz
W swoim środowisku jest spalona. Minimum to teraz musi się przeprowadzić żeby mieć względny spokój. W imię walki z guralem zrujnowałeś życie 13 latce


@KochanekAdmina: Nie przesadzaj, to tylko gdybanie. Przynajmniej teraz każdy kolejny jupiter, których tak dzieciaki kochają, zastanowi się dwa razy, zanim spróbuje wykorzystać jakiegoś dzieciaka.
  • Odpowiedz