Wpis z mikrobloga

Ja wychodzę z założenia, że nie warto się denerwować o byle co, polecam wam mieć dystans do siebie.
#!$%@? 10 ZL NAAN KWWIIIII A JA CHCEM BEZ RYŻU KUUUURLA
KURLA KUPCIE MI AUTO, BO MNIE WPIENIA TO PIKANIE, ZARA SIĘ ZESRAM
KURLA DRAMAT ZA DUŻO MASŁA KURLA, WINCYJ TU NIE PRZYJDĘ I #!$%@?
EKSPERCI MNIE KURLA ZJADA KWWIIIII.
#mocnyvlog
  • 7
@Dantte: właśnie wręcz przeciwnie, ja osobiście nie chodzę po restauracjach codziennie dwa razy więc jak zrobie taki wypad to ceny mi tak srednio przeszkadzają, zwłaszcza że takie chlebki to dla mnie nowość..i chętnie bym zapłacił te 9 złotych by pózniej na mirkoblogu pisać jakie to chlebki naan są zajebiste. I już odbijam piłeczkę, nawet gdybym był gubernatorem miedzianej góry i miał możliwość to bym codziennie po 2 razy w restauracji nie
@Dantte: tszynaście skonczone a co? Bym Ci napisał, że mam grubo ponad 20 ale to już grubo grubo jak komoda to byś mi zaraz kazał pit 37 i skan dowodu wstawić. Jak można rozmawiać merytorycznie jak co pod drugim wpisem negatywnym o Marcinku, piszesz "pękła dupa"? Merytoryczna rozmowa, nie ma co. Gdzieś tam napisałeś "nie ma jak oceniać człowieka po 10 minutowym filmiku" i tu moje pytanie, dlaczego? Jest osobą publiczną,
@tenportaltodno: szkoda mi takich ludzi jak ty.
Ja nie mam zamiaru z nikim rozmawiac merytorycznie w internecie bo to sie kompletnie mija z celem. Czemu mialbym polemizowac z toba na jakikolwiek temat nawet cie nie znajac, w internecie nie widzac cie, nic z tego nie wyniose dla siebie a zmarnuje czas. A jezeli nie wiesz dlaczego nie powinnes oceniac czlowieka po 10 minutowych filmikach, to juz nie moj problem. Jak sie