Wpis z mikrobloga

Witam po świętach! Jako drugi odpada majonez Winiary z ponad 37% głosów. No cóż mogę powiedzieć, bojówki, bojówki i jeszcze raz bojówki... Ale my kontynuujemy i głosujemy na
najgorszy majonez! A jesli chcesz być jutro wołany ---> klinij w plusa. Zapraszam również do obserwowania mojego autoskiego tagu z tymi wykreślankami zwiazanymi czyli -----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam po świętach! Jako drugi odpada majonez Winiary z ponad 37% głosó...

źródło: comment_GHWBMMSxXKNrUasK2e53aoXqZ9rLfu4e.jpg

Pobierz

Wybierz najgorszy

  • Hellmanns 38.2% (678)
  • Pegaz 8.3% (148)
  • Kętrzyński 5.5% (98)
  • Madero 12.3% (219)
  • Mikado 16.0% (285)
  • Mosso 6.9% (122)
  • Pomorski 5.8% (103)
  • Roleski 7.0% (124)

Oddanych głosów: 1777

  • 65
  • Odpowiedz
@nokash: Te głosy to caraz cześciej niestety ale trolle...

@Dominiko_: Dziwisz się po takim serwisie jak wykop.pl... Gdybym znalazł tych co głosują dla beki to bym ich zczarnolistował na ten tag

@grzyb_ek: O panie! Przeca to bym wygrało bo najdroższy, a w rzeczywistości jadło go moze z 10% osób... Lub by jako pierwszy odpadł, bo hehehe drogi = #!$%@?

@#!$%@?: TROLL GŁOSY.... tak jak wyżej napisałem

@SaveznaRepublikaJugoslavija: w
  • Odpowiedz
@oba-manigger: Jakie dno te wykreślanki ostatnio, przecież ludzie jadają majonezy zazwyczaj kilka razy w roku i do tego nie mają zielonego pojęcia który to jest. Zaraz zrobisz wykreślankę: "Którym Mercedesem wam się najgorzej jeździ?". Żałosne.
  • Odpowiedz
@cooles: Ludzie mnie prosili o to bym zrobił majonezy, bo Wielkanoc itd no to zrobiłem. Ja np. próbowałem z tej listy 5 majonezów. Do tego był post z 4-5 dni temu, gdzie jakiś Mirek wrzucił, że majonez XX jest najlepszy. I pod tym postem dostałem z 5 powiadomień, żebym zrobił z tym wykreslanke. No to zrobiłem.
  • Odpowiedz
@oba-manigger: Ocetix wygra xD jak to wgle brzmi ocetix xD po samej nazwie chce misię rzygać, ale przynajmniej firma jest uczciwa i od razu wiadomo jak będzie samokował
  • Odpowiedz