Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Urodzić się w biednej rodzinie to jak przegrać życie. Zawsze będziesz odstawać od innych. Wszyscy mają fajne ubrania, samochody, telefony. Jeszcze gorzej kiedy wyglądasz jak siedem nieszczęść i nawet jeśli chcesz to zmienić to nie masz za co. Powiecie że przecież sama mogę iść po szkole coś zarobić. Problem robi się w momencie kiedy jesteś niezaradna i masz problemy z nauką. Doceniam to co mam, że jest co jeść i w co się ubrać ale kiedy patrzy się na innych to ciężko o tym nie myśleć.
#przegryw #feels #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Urodzić się w biednej rodzinie to j...

źródło: comment_0ngxHh8fDt7fK42GE68mPr9jstFLMZp0.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
WiedźmińskiŻniwiarz: Też nie pochodziłam z bogatej rodziny, byliśmy za bogaci żeby umrzeć z głodu ale za biedni żeby pozwolić sobie nawet na najtańsze rozrywki, mój brat poradził sobie z nauką i zarabia 5k, ja nie poradziłam sobie ale miałam pasję, rysowanie i grafika tworzyłam portfolio w pobliskiej księgarni i wiesz co? Zarabiam więcej od brata, bez wykształcenia wyższego tylko po zwykłym liceum.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}

  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu nie robiłam za niewolnika tylko u mnie w domu się nie przelewalo i dorabialam sobie na swoje potrzeby. Mam starsze rodzeństwo ktoro pochlonelo wypłaty rodziców bo studiowali drogie kierunki. Nie żałuję że pracowałam, przynajmniej nauczyłam się jak sobie radzić. Dzieki temu teraz jestem zaradna i nie szukam betabankomatu
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu weź skończ #!$%@?ć farmazony o różowych. Jakie Ty musisz mieć kompleksy człowieku. Zaradna różowe szukają betabankomatu? Jasne. Ułomne różowe-karyny tak się zachowują. Łapią faceta na dzieciaka i to jest szczyt ich ambicji. Nie pakuj mnie do tego wora
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja sam sobie zarobiłem i finansowo teraz nie odstawia od rówieśników ale najbardziej boli jak poznaje osoby które potem opowiadają że byli w Grecji i Hiszpanii a ja zwiedziłem tylko świnoujskie. To mnie boli najbardziej bo na to nie mam wpływu, na przeszłość a tak to nie zuje się lepszy czy gorszy od innych teraz choć kiedyś bywało różnie.
  • Odpowiedz