Wpis z mikrobloga

Lista najciekawszych laptopów:

do 500 zł
do 1000 zł
do 1500 zł
do 2000 zł
do 2500 zł
do 3000 zł
do 3500 zł
do 4000 zł
do 4500 zł
do 5000 zł
do 6000 zł

Informacje, premiery, zapowiedzi laptopów
Promocje i okazje.
Lista dysków SSD.

W prawym dolnym rogu znajduje się data ostatniej aktualizacji danego przedziału, zaś linki są zawsze te same i prowadzą do najbardziej aktualnego zestawienia, więc wystarczy sobie zapisać/dodać do ulubionych jeden wpis zamiast czekać na to aż dodam nowy.

Do indywidualnych zapytań w sprawie wyboru laptopa służy tag: #szukamlaptopa
Do problemów technicznych, softwarowych, innych zapytań niepowiązanych z bezpośrednim wyborem czy ogólnych informacjach o laptopach służy tag: #laptopy
#pustulkowelaptopy
  • 152
@Pustulka Mam pytanie czy te twoje listy uwzględniają laptopy których zawiasy nie rozwalają się po pół roku? Bo kilku ludzi, w tym ja, mają lapki z różnych przedziałów cenowych( ale nie wyżej niż 2-3k) i marek i wszędzie problemy z wyłamanymi zawiasami.
@Pustulka: Dlaczego Xiaomi AIR 13 jest, a 15 nie ma?

Muszę przyznać, że od kiedy rok temu kupiłem 13, to jest najbardziej zajebisty laptok za taką cenę, jaki miałem w rękach. Ale czasem przydał by się większy ekran do jakiegoś oglądania filmów w łóżku.

A czemu akurat z tym prockiem?


@Boleslaw_Smiszny:
Trochę lepsza konstrukcja i 4 dodatkowe wątki przy niewielkiej dopłacie na promocjach.

Dlaczego Xiaomi AIR 13 jest, a 15 nie ma?


@Hatespinner: Przecież jest w przedziałach 3k i 3.5k. :P

ten Mac Air 2018 ma wyjsc slyszalem w czerwcu wiesz coś więcej może ?


@kamillo007: Nie, poza tym, że ekran wyższej rozdzielczości, coffeelaki oraz, że ma być sygnowany jako laptop dla mas
@Pustulka: dzięki za odpowiedź. Już ogarnąłem sobie wniosek na uczelni odnośnie softu także nie było problemu :) a lapek ten do 4k za 3700 po cashbacku. Mam pytanko jeszcze czy pastę termoprzewodzaca warto dodać te 50zl i mieć lepszą?
@Pustulka: dzięki za przegląd. Co mobilnego z dobrym ekranem polecił byś w budżecie do 9500. Myślałem o T480s ale matryca jest słaba. I drugie pyta ie czy warto odpalać do i7 względem i5 ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pustulka: również dziękuję za odpowiedź. Nie znam się aż tak jak Ty, ale wspominałeś o tym że core M są za słabe a U throttlują - ale Lenovo Miix 630 ma snapdragona 835 :) stąd też wydaje mi się że ten procek jest o wiele wydajniejszy niż mój obecny i 4020y który łapie zadyszke podczas rozmowy przez Skype :/
dzięki za przegląd. Co mobilnego z dobrym ekranem polecił byś w budżecie do 9500.


@antykosmos: Być może dell XPS 9570 z matrycą 4k pojawi się w okolicy 10k ~ 1.8kg, 15 cali, chociaż krążą plotki, że będą go chcieli wycenić odrobinę wyżej.

> Myślałem o T480s ale matryca jest słaba. I drugie pyta ie czy warto odpalać do i7 względem i5 ?

Bo lenovo wpadło sobie na taki pomysł pozycjonować je
@Croudflup: Edit, jednak mam 3800 zł: https://www.sferis.pl/laptop-gamingowy-lenovo-80yy006epb-core-i5-7300hq-156-8gb-hdd-1tb-intel-hd-geforce-gtx1060m-max-q-noos-p531477
https://www.sferis.pl/laptop-gamingowy-lenovo-80yy001bpb-core-i5-7300hq-156-8gb-hdd-1tb-intel-hd-geforce-gtx1060m-max-q-win10-p532847

I mam następne, 4100 i lepszy sam w sobie laptop:
https://www.sferis.pl/laptop-gamingowy-lenovo-ideapad-y720-15ikb-80vr0066pb-core-i5-7300hq-156-8gb-hdd-1tb-intel-hd-geforce-gtx1060-win10-p499697

Co tak słabo z Ryzenem? Naprawdę nikt nic ciekawego nie produkuje z nim?


@dobry_czlowiek: Zmowa z intelem tak jak w przeszłości, niektórzy nawet się z tym nie kryją, wirtualnie są, realnie masz tylko jeden dostępny w Polsce, a na zachodzie wiele to widmo, niby są, ale nie ma.
@Pustulka Dobry temat, od razu zapytam.

Moja różowa potrzebuje laptopa do pracy - AutoCAD, Mathlab i programy związane z fizyką kwantową - nie pamiętam nazw. Laptop do 4k, co mógłbyś polecić? Nie będzie na nim grała.