Wpis z mikrobloga

Mirki jakie słuchawki do 80 złotych koniecznie douszne? Będę używał z siajomi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie polecicie VE Monk, ale one są już niedostępne, jedynie (podobno) gorszy model +
#aliexpress
#sluchawki
#muzyka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@avira: ja tam zamówiłem te Plusy i czekam na paczuszkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nigdy nie brałem na poważnie recenzji słuchawek, bo każdy z nas woli inne brzmienie i dla jednego słuchawki X mogą być nieźle, a dla drugiej osoby już nie - i odwrotnie. Porównam je sobie z Sennheiser MX360 i Samsungowymi od telefonu. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jedyna opinia, która
  • Odpowiedz
@dajpandolara: a kiedy zamówiłeś? mi się podoba to ich pudełko jest bardzo nietypowe, jak patrzyłem na zdjęcia to się zastanawiałem czy to słuchawki czy co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dajpandolara: aa czyli z polszy, jakbyś się podzielił opinią jak już przyjdą to było by fajnie, wiem, że każdy ma swoje preferencje ale wolę znać opinię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@avira: cześć. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Używałem dzisiaj Monków i krótko pisząc - są niezłe, słuchawki Samsunga są przy nich są przymulone basem bez wyrazistości. Myślałem, że przesiadka z większych słuchawek (Creative JAM) będzie bolesna, ale jednak nie - podobna charakterystyka dźwięku, czyli mniej basu i wyraźna reszta. Jak za 32 zł są mega. Kabel jest dość gruby. Polecam. ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz