Wpis z mikrobloga

Mireczki, poleci ktoś jakiś dobry internet do domu w #zurych #szwajcaria? Zarówno w Swisscomie jak i w UPC widzę opcje po ponad 80chf/msc - to "normalna" cena czy da się coś taniej wyciągnąć? Czy opcja np prepaida z nielimitowanym netem w Yallo czy Sunrise to dobry zamiennik? Wychodzi połowę taniej niż wspomniane opcje ale nie wiem jak z prędkościami.
  • 14
@niochland: Zapomniałeś o "Temat wałkowany 100 razy, następnym razem użyj opcji szukaj".

Nie wiem jakie są ceny za łącze internetowe w CH, w Polsce też można za podobne usługi płacić o wiele mniej wybierając innego operatora. Wiem, że Swisscom generalnie jest drogi (co pociąga za sobą lepsza jakość chociażby zasięgu mobilnego) ale może ktoś wie o innej nie wiele gorszej opcji za mniejsze pieniądze.
@Sephirek: Może znajdziesz tańszy, ale Swisscom ma najlepszy.
I nie chodzi tylko o szybkość/ cena bo znajdziesz tańszy (ale tylko trochę) Ale obsługę klienta ma najlepszą.
@reflex1: Właśnie chciałem polecić UPC bo mam od trzech lat i zero problemów, mam u nich neta 200Mb i komórkę z roamingiem na całą Europę w pakiecie, razem płacę 95CHF. Żadnych ukrytych opłat nie stwierdziłem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@reflex1: No to w Zurichu tak nie jest (w sensie, że płacę tyle ile było w cenniku jak brałem, bo z tego co wiem to rzeczywiście idzie po kablach Swisscomu). A jeszcze mogę dodać, że jak brałem 3 lata temu, to było 100 Mb za 65CHF a teraz za darmo mi podnieśli najpierw na 120 a ostatnio na 200. Abonament na telefon wziąłem dodatkowo, bo mam sporo taniej ze względu na