Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki i Mirabelki!
Dzisiaj chciałbym wam przedstawić zarys mojej nowej aplikacji czyli

Dymy24 - Jest to aplikacja która ma być rozwinięciem pomysłu PatoStreamy Android którą wam zaprezentowałem jakiś czas temu i nie pokochaliście jej bo pobrało ją jedynie 7 osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałem ją zaktualizować i pracowałem nad tym jednak Cordova nie spełniała moich oczekiwań ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dlatego rozpocząłem nowy projekt tym razem z użyciem React Native!
Co to oznacza dla użytkownika?
To że aplikacja będzie o wiele płynniejsza i milsza w obsłudze ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jednak co będzie robić?
Jak możecie zauważyć poniżej:

- Będzie wysyłać powiadomienia push o streamach!
- Będziecie mogli bez wchodzenia na Patostreamy.com sprawdzić rekordy i kto gdzie nadaje.
- Chciałbym tworzyć notki z najważniejszymi informacjami z świata patostreamów.
- Będziecie przez aplikacje mogli sprawdzić najnowsze shoty od naszych streamerów <3

Oczywiście każdy może zaproponować coś od siebie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Projekt tak jak poprzedni jest w pełni otwarty i tym razem dostępny będzie poprzez GitHub'a który jest jednak bardziej popularny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jednak nim aplikacja zostanie dodana do Google Play czy App Store
chciałbym by przeszła kompleksowe testy które mam nadzieję jej zapewnicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwsze wersje BETA będą dostępnie jedynie poprzez pobranie aplikacji z GitHub'a ponieważ chciałbym także sprawdzić czy będziecie zainteresowani teraz po dodaniu tych funkcji czy wydałbym ~$125 na marne ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Aktualnie aplikacja jest już na zaawansowanym stadium więc na dniach powinna już się pojawić wersja 0.1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam was do zagłosowania w ankiecie poniżej i wyrażenia swojej opinii w komentarzu ( )

#aplikacjemobilne #programowanie #patostreamy #danielmagical #rafonix #bystrzaktv #rafatus #boxdel #gural #luki119 #machonek #medusa #dymy24
Raspajpi - Witajcie Mirki i Mirabelki!
Dzisiaj chciałbym wam przedstawić zarys mojej...

źródło: comment_mkKwMa8x8UBZ0LS849gabiiXpGdGmo0n.jpg

Pobierz

Używałbyś?

  • Tak - Od wersji BETA 14.2% (36)
  • Tak - Od wyjścia w Google Play / App Store 39.1% (99)
  • Nie 46.6% (118)

Oddanych głosów: 253

  • 14
@FluidPanda: Tworzyłem taki projekt nawet skontaktowałem się z większością ale przez 2 tygodnie odpisał tylko Rafatus ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakby ktoś chciał mam backend w GO i frontend w VUE na sprzedaż + domena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Harmideron: Wcześniej byłem przekonany że Cordova + VUE wystarczy do takiego pojektu ale gdy chciałem aktualizować to ograniczenia dawały o sobie znak na każdym kroku ( ͡° ͜ʖ ͡°)