Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się skąd bierze się tyłu obrońców grubasa. Pewnie było to już tutaj wielokrotnie poruszane, ale człowiek nic sobą nie reprezentujący, narzekający na wszystko wokół nie jest chyba jakimś wzorem do naśladowania a już napewno nie do ogladania. Zastanawiam się czym kierują się ci "poplecznicy" szafy którzy ciągle go bronią w komentarzach pod postami. Czytając wpisy niektórych ludzi idzie odniesc wrażenie że nie życia poza oglądaniem ich gubernatora z Miedzianej Góry.
#mocnyvlog
  • 38
@komoda150: po prostu dla nich to wzór, napiszesz, że zrobił coś źle np. trzymanie palucha na spuście nie naładowanej broni to zaraz masz x komentarzy - no przecież nie jest naładowana, może wyjaśnij mi fenomen wysyłania mu papierowego talerzyka we wzór tarczy albo napoju dostępnego praktycznie w każdym większym sklepie spożywczym? ostatnia akcja z bankiem? myśli, że zrobi bankowi zły PR, że jego "sekta" się przyłączy? raz w Q&A mówi aby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@komoda150: przecież ten człowiek jest uposledzony czego dowodem jest odcinek w którym wiercił dziury pod kable, ustawil wiertarke na wiercenie bez udaru i kurnia za krótkie wiertło było, jak znalazł dłuższe to dopiero przełączył na wiercenie z udarem, pytam się jak udało się jełopowi wywiercić te dziury wcześniej() #!$%@? on jest taki przykry ostatnio że żenadometr #!$%@?ło na miłe.
@jac76 wzburzyleś się bo ktoś wierci w swoim domu, w swoje ściany, swoim wiertłem, i co on sobą reprezentuje? Normalnie zero szacunku do widzów XDDDDDDD

Jeszcze ludzie specjalnie zakładają tu konta do robienia takich wpisów XDDDDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jac76:
1. Nie jestem hejterem szafy
2. Nie jestem fanbojem szafy
3. Lubię oglądać serie z Przemkiem(Japonia,Korea,Ukraina offroad, czy tam Czarnobyl)
4. To co #!$%@? szafa ostatnio szafie do dno i metr mułu (narzekanie,dejliwlogi z parodniowym opóźnieniem)
5. Mam w dupie typa z Youtube i tyle.
6. Wesołych świąt
@jac76 widzisz co ty piszesz.
"nie jestem hejterem"
"ten człowiek jest upośledzony"
Wszystko dlatego że nie wierci tak się powinno, a może nie musi go użyć do wiercenia w jakimś pustaku? ( ͡º ͜ʖ͡º)