Wpis z mikrobloga

#rozdajo
wiem, że sobota, święta i w ogóle pewnie wszyscy mają co jeść, ale mam voucher ważny do 1.04 na #pysznepl i sam go ni cholery nie zużyję

rabat na 10 zł
ważny do 1.04
ważny tylko przy użyciu apki mobilnej
minimalna wartość zamówienia to 20 zł, czyli co najmniej 10zł i tak ktoś zapłaci

kto pierwszy ten lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kod:


P.S. nie wiem czy można wykorzystać wiele takich z tej samej apki (jeżeli ktoś już miał swój i wykorzystał), ale bardzo możliwe że wyczyszczenie danych i nie logowanie się w apce pomoże w razie czego
  • 6
@jaggi: pytanie czemu te kody pyszne to ciągle są z takim krótkim terminem ważności
?
Drugie pytanie: czy kod pyszne który na ulotce ma działać w konkretnym pubi ,restauracji itd. będzie działać wszędzie ? sprawdzał ktoś?
@tomasz3:
nie mam pojęcia. promocje jak promocje. mają przyciągnąć klientów, nie muszą być długie. ja miałem dwa kody, jeden wykorzystałem w czwartek jak byłem w pracy, drugi mi został. Jeżeli jesteś osobą która zamawia jedzenie to bardzo często zamawiasz je na tyle często, że tak krótka ważność Cię nie boli bo i tak zamówisz.
a co drugiego pytania - nie sprawdzałem. to pytanie może lepiej zadaj w oddzielnym wpisie otagowanym, może