Wpis z mikrobloga

Ehhhh, kolejne swieta, kolejne bez rozowego... Zarzuca mi sie ciagle pisanie tego samego, narzekanie, desperacje, ale prawda jest taka, ze bedac mlodym 20 letnim przegrywem mialem nadzieje. Ciagle myslalem, ze bede mial rozowego. Co jakis czas dolowalo mnie to, ze jestem nieruchajacym. Zamiast isc na dziwki wtedy to sluchalem rad, ze prawictwo to zaden problem. Lata mijaly a rozowego dalej nie bylo. W wieku ponad 25 cos peklo... Uswiadomilem sobie jak mocno przegrywam. Poszedlem od razu na dziwki, chociaz ta kwestie w koncu rozwiazalem. I tak od 2 lat zyje w swiadomosci przegranego zycia. Zadna rozowa mnie nie chce. Bylbym dobrym partnerem ale coz, dla nich jestem jak powietrze. Jedyne co mi pozostalo to pisanie na wypoku. Taka jest smutna, brutalna prawda
#tfwnogf #rozowepaski
  • 20
@Quinn: bylbym


@wyjde_z_przegrywu: nie byłbyś, to ze ty tak twierdzisz to nic nie znaczy xD jak dalej jesteś sam to znaczy ze nie bylbys dobrym partnerem, kobiety uznały ze nie chcą twoich genów dla swojego potomstwa, zostań pustelnikiem eloooo xD
@Quinn: bylbym najlepszym partnerem ale niestety rozowe sie na mnie uwziely


@wyjde_z_przegrywu: gosciu nie wiem czy jesteś tak smutnym i żenujacym trollem czy masz aż tak duże zaburzenia psychiczne ale serio: usuń konto bo szkoda pamięci dysków twardych na twoje wysrywy. Tylko nie #!$%@? kiedyś jakiejś strzelaniny albo innej formy krzywdzenia innych i będzie git
@wyjde_z_przegrywu: ale jakie urojone? Napisałem żebyś kiedy nie #!$%@?, a nie ze #!$%@?, jak ty czytac ze zrozumieniem nie umiesz to jak ty chcesz szukać laski? Xd weź zajmij się jakaś dzielnością charytatywna zamiast pisać wysrywy na mirko, pycha kroczy przed upadkiem