Wpis z mikrobloga

Oficjalny komunikat.
W związku z tym że nie wszystkie mecze zostały jeszcze rozegrane, to przedłużam termin rozegrania fazy grupowej do 2 kwietnia włącznie. Następnego dnia już będzie wylosowana faza pucharowa.
#wykopowaligamistrzowfut
  • 20
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chim3ra: trochę to nie fair, skoro żeby grać trzeba było niejako zgodzić się z regulaminem, a teraz w trakcie turnieju jednoosobowo ten regulamin jest zmieniamy! Nie zmienia się zasad w trakcie gry. A jak po świętach ktoś dalej nie rozegra, to wówczas dalej będziemy czekać? A co jeżeli ktoś napisze że brał udzial w turnieju bo wyliczył że w terminie bedzie, a teraz nie ma szans go ukończyć bo szkoła/ kurs/
  • Odpowiedz
@otacon: Po pierwsze, nie zmieniam tego jednoosobowo a w porozumieniu z współorganizatorem.
Po drugie, walkower jest przyznawany jeśli nie ma usprawiedliwienia/kontaktu/braku chęci ze strony któregoś z gracza. Każdy ma swoje życie, różnie ma czas wolny, są różne przypadki w życiu.
Po trzecie, dalszego przedłużania nie przewidujemy - oczywiście każdy przypadek nierozegrany zostanie potraktowany indywidualnie.
Po czwarte, nie róbmy z tego turnieju spotkań rangi Mistrzostw Świata FUT.
Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@otacon
@chim3ra

Chcąc nie chcąc muszę zgodzić się z otaconem bo stawia go to w niekorzystnej sytuacji, mi to tam rybka, bo #!$%@?, ale też bym wolał zagrać 1/8 w weekend albo chociaż w pon wieczorem.

A czemu się zgadzam z otaconem, no powiedzmy ma 12 pkt, ostatni gracz w grupie przegrywa swoje mecze i otacon spada na 3 miejsce, może stwierdzić, że sądził że faza grupowa kończy się w sobotę, więc
  • Odpowiedz
@puregecko a skąd wiesz, że dostaniesz raka od Fify, możesz też dostać Eaids i chemia Ci wtedy nie pomoże ( ͡° ͜ʖ ͡°) jednak ja się napinalem, żeby się zmieścić w terminie i wszyscy inni też, uważam że zasady to zasady, skoro ktoś wiedział, że nie będzie mógł powinien powiedzieć od razu przed startem fazy grupowej albo zachować się jak facet I zrezygnować.
  • Odpowiedz
@chim3ra: @puregecko: mnie to akurat nie przeszkadza lecz uważam iż sprawy organizacyjne mogą być podejmowane przez ogół. Wystarczy zrobić ankietę w stylu "nie wszyscy są w stanie rozegrać swoje mecze w terminie, przedłużamy czas?" czas głosowania jeden dzień i po problemie. Tym bardziej że wykop posiada takie narzędzie.
  • Odpowiedz
@otacon
@chim3ra
@puregecko
@TheRahr
@Bobokkk
@Lord_Mefisto

Ja jestem zdania że jeśli te mecze zostaną rozegrane do poniedziałku to tak naprawdę nikomu to nie zrobi różnicy bo i tak faza pucharowa miała zacząć się po świętach, więc harmonogram zostanie zachowany. Szczerze powiedziawszy to wychodzę z założenia że nie ma co sobie robić pod górkę i jeśli jest możliwość zagrania to lepiej jest grać niż rozstrzygać to komisyjnie. Bardzo dobra opinia była dotycząca tego
  • Odpowiedz
Bez jaj, jak ktoś chciał to zagrał już dawno. Potem taki co mu się nie chciało grać awansuje i będą problemy by się umówić na mecz bo ciagle mu coś nie pasuje.
Faza pucharowa i tak ma być grana po świętach wiec wielkiej różnicy nie będzie jak przedłużyliście ale trzymajmy się regulaminu.
  • Odpowiedz
nie znacie wszystkich przypadkow, w mojej grupie jeden gosc (ostatni z ktorym nie rozegralem meczow) dal informacje kiedy dokladnie bedzie, wskazal 3 dni, pozniej zmienial i wskazywal konkretne godziny, bylem specjalnie dostepny w kazdy z tych terminow ale go nie bylo... w piatek juz wyjezdzalem na swieta i on mowi ze bedzie znowu dostepny w piatek wieczorem, a ja dopiero wroce w pon wieczorem przez co nie moge z nim rozegrac zadnego
  • Odpowiedz