Wpis z mikrobloga

Przemysł kosmetyczny:
Dla mężczyzn - to może być użyte jako szampon, żel pod prysznic, pasta do zębów, płyn do płukania ryja, odtłuszczacz do silnika, szpachla i krem do opalania.
Dla kobiet - nasi specjaliście stworzyli niezwykłą formułę specjalnie do nawilżania lewego łokcia o poranku.
#heheszki #logikarozowychpaskow
  • 66
  • Odpowiedz
@ruok: Jak kogoś stać to tak :D Mi jedna z dziewczyn znalazła Tonino Lamborghini Sportivo - męska EDT 100 ml 40zł
Włosy stylizuje na wodę bo króciutkie :D Krem do skóry ? w życiu nie używałem i żaden ze znajomych też nie po co to :D? Skóra faceta z fabryki jest zajebista nie potrzebujemy kremów :> Hmm całe życie sprzęt myłem zwykłym żelem pod prysznic nigdy nie szczypało czy coś więc
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem:

Da się na pewno kupić taniej niż w sklepie stacjonarnym, ale chyba dużo facetów lubi mieć dużo różnych perfum więc to i tak to wychodzi niczym makijaż dla kobiet XD Zwłaszcza w przypadku perfum jak np. Bvlgari, które super pachną.

No to jak się ma takie dłuższe włosy które trzeba dać lekko w górę bez efektu wiejskiego wodzireja czy żołnierza ss, więc dobry kosmetyk się przydaje.

Każda skóra potrzebuje ochrony
  • Odpowiedz
@ruok: Meh ja mam zawsze tylko 1 kończą się to kolejne :D Trochę drogie tego Bvlgari jak znajdę taniej to spróbuję :D Perfum używam tylko jak idę na imprezę/spotkanie no miejsce gdzie będzie ktoś do poderwania. Tak do sklepu czy z kumplami się spotkać na piwo to nie ;P
Miałem 13 lat długie włosy tak do pępka i tylko odżywki + szampony różne :D Teraz święty spokój szampon albo żelo szampon
  • Odpowiedz
Duży Head&Shoulders kosztuje 15zł, dziesiątki rodzajów szamponu do wyboru. Myjąc włosy codziennie wystarcza mi na ok. 6 miesięcy. Ale lepiej kupić jakieś gówno i płakać pod #stulejacontent, że włosy wypadają.
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: to mój facet ma chyba 10 flakonów perfum i używa codziennie, uwielbiam ich zapach
też stosuję na co dzień perfumy, ale na szczęście zwykle dostaje je w prezencie od różnych osób xD bo rzeczywiście nie jest to najtańszy produkt

ja już nie widzę siebie w krótkich włosach, a ta opcja szampon+odżywka wcale nie jest tak leniwa, ja dodatkowo tylko stosuję psikane odżywki czasem olejek i raz na jakiś czas maskę
  • Odpowiedz