Wpis z mikrobloga

Kosmici przedstawiani w filmach/teoriach są według mnie zbyt prości i zmyśleni tak aby janusze miały co oglądać w telewzji. Według mnie inne życia istnieją , żyją w innym wymiarze lub tak daleko od nas że są znikome szanse abyśmy ich znaleźli. Może gdzieś we wszechświecie żyją inni ludzie? Trochę dziwne byłoby to że na takim OGROMNYM wszechświecie żyjemy tylko my prawda? #wszechswiat #kosmici #zycie #rozkminy #przemyslenia
Pobierz
źródło: comment_dSGvRS0t7PYuLTZqlMsqxkHaoUMKoS4M.jpg
  • 7
@Ajnsztajn: Polecam poczytać o paradoksie Fermiego, równaniu Drake'a i pokrewnych tematach. Ciekawy temat do przemyśleń, odpowiedzi raczej nie poznamy. Chyba, że ktoś się z nami skontaktuje, albo my ich znajdziemy.
@Ajnsztajn przecież to jest niemożliwe, że jesteśmy sami. Ba - za #!$%@? własnego mogę się założyć, że nie jesteśmy sami w naszej galaktyce. Życie w innych częściach wszechświata jest pewne z uwagi na fakt jego rozmiaru. Nie wiem jak płytki trzeba mieć umysł żeby uważać nas za jedyną cywilizacje :D szkoda tylko że prawdopodobnie prędzej się z tej planety wprowadzimy niż się z kimś skontaktujemy.