Wpis z mikrobloga

Brawa dla wszystkich zamieszanych w aferę edofilską :D Pozdrawiam cieplutko i podrzucam pewien cytat:

"Jak ona się wyj w dowiedziała o tym, że ja chcę #!$%@?ć z tej szkoły i zarabiać to nawet nie, nie, #!$%@? nie jesteście w stanie se wyobrazić jej reakcji nie. Śmiała się #!$%@?, potępiała to: "A z czego ty się utrzymasz, z czego ty się utrzymasz?". #!$%@? i wyśmiewała to wiesz? Że ja nie dam rady i tak dalej, że jestem głupi i tak dalej i tak #!$%@?ła mi nie? #!$%@? aż z miłą chęcią bym teraz spojrzał w jej twarz i powiedział do niej: "I co #!$%@?? I co #!$%@? tera mi powiesz?" Ha, bez kitu aż mam, aż bym chciał tak nie, spotkać ją i jej w twarz powiedzieć to: "I co ty #!$%@? myślisz sobie co, cwaniaro #!$%@?, co jest #!$%@?? Ha, zoba ile #!$%@? już mam, osiągnąłem, ile se poradziłem #!$%@?, widzisz?" Cwaniara #!$%@? za dychę, wielka cwaniara nauczyciela, nauczycielka się znalazła #!$%@?. Gimnajara #!$%@? #!$%@?, suka jedna. Tak jej nienawidziłem suki mówię wam, że #!$%@? nie. Naplułbym jej w ryj nie."

Trza było słuchać nauczycielki Maciuś, kobita miała rację przed rozpoczęciem twojej kariery ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pewnie teraz chciałaby cię spotkać i powtórzyć swoje słowa.

https://youtu.be/RVIFlQOTVxI?t=33s

#gural #patostreamy
  • 1