Wpis z mikrobloga

Poszukuję jakiegoś Xiaomi albo czegoś innego taniego. Wymagania to w miarę przyzwoity aparat, koszt do 400zł, w sumie sam telefon im mniejszy tym lepiej, górna granica to 5 cali, ale lepiej mniej. No i dobrze by było jakby bateria trzymała cały dzień.
Przychodzi wam do głowy coś sprawdzonego, co spełnia te wymagania?

#pytanie #xiaomi #telefony #android
  • 11
@GaGu: No między tymi się wahałem, ale liczyłem, że znajdzie się coś mniejszego. Bo pomagam ojcu w poszukiwaniach, on chce jak najmniejszą przekątną i te 400zł postawił sobie jako górną granice, bo w sumie z telefonu tylko dzwoni, robi zdjęcia i ustawia punkt dostępu, cała reszta na tablecie
@Piesa w Biedronce masz teraz 5a za 399, wmow mu że nic lepszego nie znajdzie za tę cenę, to akurat jest prawda i niech się nie przejmuje wielkością ekranu. :) 0.5 cała to nie dużo ;)
@hieronimgieroslawski: Napisałem o przyzwoitym aparacie, nie o jakimś szałowym. Nie wmawiaj mi, że w xiaomi przyzwoitych znaleźć się nie da

@GaGu: No własnie widzę, że w Biedrze jest 5a note od kwietnia, mówił, że zobaczy, a jesli będzie wydawał się za duży to weźmie zwykłe, pięciocalowe 5A ;)