Wpis z mikrobloga

Którego z tych crossoverów byście wybrali? Pogrupowałem od najtańszego do najdroższego. Rata miesięczna to ok. cena katalogowa/100 przez 48 miesięcy, przy wpłacie własnej 20%. Mi najbardziej pasuje hyundai, potem volkswagen, ford i honda. Głównie jeżdżę po mieście i na krótkich trasach. Jak ktoś ma któryś z tych modeli to niech coś o nim napisze.

1. seat

2. opel

3. ford

4. hyundai

5. renault

6. honda

7. volkswagen

#motoryzacja #kiciochpyta #samochody

który z tych będzie najlepszy

  • seat 0% (0)
  • opel 6.5% (2)
  • ford 25.8% (8)
  • hyundai 16.1% (5)
  • renault 16.1% (5)
  • honda 29.0% (9)
  • volkswagen 6.5% (2)

Oddanych głosów: 31

  • 17
  • Odpowiedz
@mapetr55: kona jest wizualnie zajebista, ten 1.6 z automatem to tez świetny wybór do tej masy, będzie latać. Gdyby tylko wnętrze dali od wersji elektrycznej...
Edit. Crossovery to nie moja bajka i nie jeździłem żadnym z listy, ale kona jest pierwsza, która naprawdę się chce przejęchac.
  • Odpowiedz
ford i volkswagen chyba najlepiej z tej listy trzymają cenę


@mchmjszk: To mnie akurat nie obchodzi, bo nie kupuję tylko biorę na 4 lat i później oddaję do dealera.
  • Odpowiedz
@mapetr55: Patrzyłeś też na okres i zakres gwarancji? Ja wybrałem Hyundai (Tucson) 2 lata na zawieszenie, 5 lat na resztę. Przeglądy co 30000km albo co 2 lata. Mnie to przekonało.
  • Odpowiedz
Patrzyłeś też na okres i zakres gwarancji?


@emko: Biorę w leasing, czyli samochód nie należy do mnie i naprawy mnie nie obchodzą. A po 4 latach i tak mam zamiar oddać do dealera.
  • Odpowiedz
. nawet jakby miał cenę wykupu 20 tys. zł przy szacowanej wartości 30 tys. zł?


@SpalaczBenzyny: cena wykupu to ok. 50k, przy czym to jest szacowana wartość

co do napraw to jak wygląda sytuacja gdy samochód stoi 1 m-c w serwisie? dają identyczny zastępczy na cały okres naprawy?


@SpalaczBenzyny: w identycznym standardzie
  • Odpowiedz