Wpis z mikrobloga

Piękny widok z rana trole partyjne nie opieprzają się: @Lukardio @Kempes @Goofas @Xianist na stanowisku coś tam próbuje pomniejszy trolik typu @chamik ale to nie jego środowisko.
()
Ja mam wolne i od rana śmieję głośno jak te osoby/osoba, bo tego do końca nie wiadomo poniżają się i tracą resztki godności na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Godności, której nie mieli nigdy zbyt wiele, bo bycie partyjną prostytutką wymaga tego żeby się jej wyzbyć. Pozdrawiam was partyjniaczki gorąco, śmiejąc z was mocno ((oo))
#polityka #bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazopozycji
  • 6
  • Odpowiedz
@Grubsztyk: Kompostownik i xianist robią na 3 etaty. Czy swiatek czy niedziela, czy wakacje czy sylwester. Od rana do nocy przeklejają antypisowskie twitty oraz jak buldogi bronią kazdej krytyki pod adresem PO i nowosmiesznej
  • Odpowiedz
@Goofas: tak właśnie wyglądam jak patrzę na wasze zmagania XD
@Haetham: walka z dychtaturą najważniejsza.
Na dole któryś z nich, który dokładnie tego nie wiem. Może multikonto, po tym co okazało się z trolem @PafnucyMaj widać że mają przyzwolenie na swój trolling z samej góry to działają.
@Lord6Infamous: No i do kompletu dziś wrócił też nasz ukraiński kolega @pk347 (witamy szanownego trolka po kolejnej przerwie)no ale u nich wszystko
Grubsztyk - @Goofas: tak właśnie wyglądam jak patrzę na wasze zmagania XD
@Haetham: ...

źródło: comment_n3NiHwTrEz6L2G9DaRpupE2lSmH7gLWD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz