Wpis z mikrobloga

Tobias Menzes jako książę Filip w trzecim i czwartym sezonie #thecrown
Mieszane uczucia: z jednej strony Matt Smith pasował idealnie i szkoda, że już go nie zobaczymy (upływ czasu w historii serialu wymusił zmianę aktorów) z drugiej Menzes patrząc na prawdziwe zdjęcia Filipa bardzo go przypomina, a i umiejętności aktorskich mu nie brakuje. Jednak nutka niepokoju wynikająca ze zmiany jest obecna, oby trzymał poziom bo książę Filip dla mnie osobiście to najlepsza postać w tym serialu.

#netflix #seriale
Pobierz G.....t - Tobias Menzes jako książę Filip w trzecim i czwartym sezonie #thecrown 
Mie...
źródło: comment_bEt0TP2u8bA4g2pV2nXryJgPWN4ToSpY.jpg
  • 17
@ddrzazga

Średnio 20 lat upłynęło w dwóch pierwszych sezonach, kolejne dwa sezony to tez średnio 20 lat będzie co daje w sumie około 40 lat, teraz tego nie widzisz, ale jak pod koniec czwartego sezonu widział byś Filipa który tak samo wygląda jak w pierwszym sezonie mimo, że upłynęło 40 lat to byś lekko prychnął.
@Gasquet: Pewnie charakteryzacja byłaby finansowo nieopłacalna, chociaż w serialach to jest zazwyczaj umowne, siwizna, parę zmarszczek i elo. Dla mnie jest to lepsze niż pakowanie zupełnie innego faceta i udawanie że to ten sam tylko starszy.
@Gasquet: Mnie najbardziej bawi księżniczka Małgorzata. Ma ją zagrać teraz Helena-Boham Carter czy jak to się pisze. Gośka z dwóch pierwszych sezonów miała ok. 175, taka modelka ( ͡° ͜ʖ ͡°) A teraz zamienią ją na liliputa 155 xD
Z całym szacunkiem do talentu Heleny i jej pracy tak obsadzenie jej w tej roli to durny pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ddrzazga

W końcu i tak byłoby trzeba wymienić, sezonów ma być 10, każdy to średnio jedna dekada. Popatrz sobie na zdjęcia Filipa z lat 60 i 70 - bardzo się zmienił i Menedez bardziej tu pasuje niż siwizna i parę zmarszczek.
@Gasquet: Nie czepiam się w kontekście podobieństwa do prawdziwego księcia, tylko wewnętrznej spójności serialu. Mnie osobiście strasznie drażnią takie rzeczy i nic na to nie poradzę.
@Gasquet: Nie przesadzajmy, że Stallone jest kurduplem. Kurduplem jest Cruise i przy nim musieli się namontować. Przyznam, że Małgorzata jest moją ulubioną postacią w serialu i jestem do niej przywiązana. Boję się, że jak jej utną to 20cm to straci dużo z uroku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ddrzazga

Także będę czuł dyskomfort tym bardziej, że wszystkie główne postacie przejdą metamorfozę, jakby nie patrzeć jest ryzyko totalnej klapy przez taki zabieg, o fabułę się nie boje, ale prędzej czy później to musiało nadejść i mam nadzieje, że mimo tak drastycznej zmiany poziom będzie przynajmniej taki sam jak w dwóch pierwszych sezonach.

@mokry_sen_polonisty

Małgorzata spoko postać, myślę że Carter da rade, w życiu bym nie pomyślał że to taki karzeł xD