Wpis z mikrobloga

Odpada przez młodzież uwielbiana- RC Kanna. Taki rym hehe.
Coś czuję, że teraz głównymi przeciwnikami będą bieda ketony i benzo.
Jak ktoś chce być wołany to zapraszam do plusowania.

Przypomnienie zawodników:

1. Marihuana
2. Psychodeliki (LSD, DMT, grzyby psylocybinowe, meskalina etc.)
3. Empatogeny (MDMA, MDA i podobne, nie liczymy beta-ketonów)
4. Katynony/β-ketony (mefedron, klefedron etc.)
5. Benzodiazepiny i podobne (klonazepam, alprazolam, eti etc.)
6. Dysocjanty (DXM, ketamina i wszelkiego rodzaju rc dyso)

Zapraszam do głosowania.
Zagłosuj na NAJGORSZĄ według ciebie używkę (lub grupę używek).

Wyniki i kolejna część ankiety w piątek wieczorem. Zainteresowanych zapraszam do obserwowania #ankietanarkotykowa
Jak ktoś ma pomysł na kolejne tematy ankiet to zapraszam do podawania w komentarzach (mam już kilka swoich, bardziej konkretnych niż ta, ale każda pomoc się przyda)

Swoją drogą jak kogoś to zastanawia, to nie zarzuciłem pomysłu z ciuchami. Na razie zbieram środki i rozkminiam jak się za to zabrać ehh.

@Vadzior
@qwertty321
@kaszlakmain
@ciezka_rozkmina
@Slacky
@StanNasycenia
@prnppp
@wlepierwot
@3rdEye
@crystalcs
@stg44
@Bdffx
@aRonja
@kissmybattery
@ziomeczek
@Nadox
@podkan
@Miktrys
@71jphwdp
@DymaczApaczAkrobata
@Bielas
@Buthole

#glupiewykopowezabawy #wykopjointclub #psychodeliki #pijzwykopem #narkotykizawszespoko #narkotyki #ankieta #lsd #pytanie
sebagohamalysz - Odpada przez młodzież uwielbiana- RC Kanna. Taki rym hehe.
Coś czuj...

źródło: comment_uRo06TLK3JQLTpDjnPiXhmXDgzYVuubK.jpg

Pobierz

WYBIERZ NAJGORSZĄ UŻYWKĘ WEDŁUG CIEBIE

  • Marihuana 12.5% (33)
  • Psychodeliki 2.7% (7)
  • Empatogeny 1.5% (4)
  • Katynony/β-ketony 29.9% (79)
  • Benzodiazepiny i podobne 45.5% (120)
  • Dysocjanty 8.0% (21)

Oddanych głosów: 264

  • 29
  • Odpowiedz
@sebagohamalysz: Dopiero teraz się dowiedziałem o tej ankiecie i niech mi ktoś wytłumaczy jakim cudem benzo tak długo się utrzymuje. Przy okazji dolicz mój głos na to właśnie gówno bo na ajoesie nie ma ankiet. @ciezka_rozkmina: Dokładnie, następne po benzo ketony do odstrzału powinny iść.
  • Odpowiedz
@Mageq: Duża część głosujących pewnie też opio nie jadła, a odpadło jako pierwsze, co IMO jest dziwne, bo one nie są aż tak wyniszczające jeśli albo A)zna się umiar, B)Ma się hajsu jak lodu. Ale to tylko pokazuje jak silny jest stereotyp opiowraka ładującego kompot na dworcu...
  • Odpowiedz
@kaszlakmain: przy większych dawkach kwasa fajnie jest zarzucić emkę po prostu dla komfortu. niższa szansa na złapanie bad tripa. ale sam candyflip też spoko. o reszcie miksów to pojęcia nie mam, ale 2cb ani dmt nie próbwałem. chociaż dmt jest już długo na liście.
  • Odpowiedz
@prnppp: Bo benzyny to nic innego jak zniszczenie jakichkolwiek wartości zawarte w małej tabletce. Przyjemne jak cholera, do momentu aż się nie skończy, bo wtedy się zaczyna dosłownie piekło.
  • Odpowiedz
@justkilling: Te wyniki sprawiają, że aż mam ochotę napisać jakiś dokładny poradnik który scharakteryzuje szczegółowo każdą z tych grup i porówna je między sobą na tyle ile to możliwe. Komentarze osoby (osób) do każdego z nich też by się przydały. Bo jak sam zauważyłeś, ketony tak długo? Czy ludzie w ogóle zdają sobie sprawę z konsekwencji ich brania? No nie sądzę.
  • Odpowiedz
@bvxtg: z ketonami to też jest tak że dopóki jest imprezka to wszyscy biorą i jest super, jak ktoś przegnie to leci od razu grubo i kontaktu z nim nie ma, może to stąd. Chociaż nie wiem tak na prawde, tak to sobie tłumaczę, ja widziałem ludzi 20+ zachowujących się jakby mieli 70 demencję i alzheimera po długotrwałych jazdach na ketonach, no ale no cusz... (,)
  • Odpowiedz
@justkilling: O to mi chodzi, ryją psychikę i organizm strasznie. Oczywiście jak ktoś sobie raz na miesiąc-dwa weźmie to nic mu nie będzie. Ale te cholerne proszki zbyt mocno uzależniają, przez co wielu potem leci w ciągach bez końca. Tzn. koniec tego ich ciągu jest często końcem ich samych. A nawet jak ktoś się ogarnie w porę, to nadal sporo czasu zajmie mu powrót do stanu "przed", o ile w ogóle
  • Odpowiedz