Wpis z mikrobloga

@mickovsky: Mówisz o zbyt nowym fordzie :-) te starsze nie miały tego problemu. No i oczywiście tych podzespołów nie wyprodukowało volvo a jedynie zamówiło
akurat automaty w volvo to najgorsze, co można kupić


@ScaRRyMaN: przecież łosie nie produkują tych asb tylko kupują więc o co chodzi ?to popularna skrzynia kupowana przez wielu producentów ! to że jej resurs jest zaplanowany na 200-250 k to normalne starzenie produktu
@sailor_73: Żeby dożywała tych 200k to byłoby dobrze. To nie jest problem ze skrzynią jako jej konstrukcje, one nie wytrzymują po prostu momentu. Ale i tak nie grzeszą trwałością w porównaniu Aisina do ZFa
@sailor_73: a co to w ogóle za argument? Przecież on bardziej popiera moje skrobiny niż Twoje. Rozumiem, że VW mamy przy okazji wybaczyć multitronicka a Fiatowi Selespeeda? Bo były tańsze od czegoś, co robi coś tak głupiego jak działanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sailor_73: a kij wi. Problem tkwi w braku prewencji. Pierwsze łożysko (to na wałku sprzęgłowym) pada bezobjawowo i zaczyna obciążać pozostałe 5. Ja w swojej belli wymieniłem to łożysko przy przebiegu ~160kkm i kosztowało mnie to jakieś 180zł z olejem. Teraz jest ponad 250kkm i dalej nic się ze skrzynią nie dzieje