Wpis z mikrobloga

Hej drogie mirki ;)
Ogólny zjazd na crypto, i jakie macie prognozy na #lisk, czy waluta wypaliła sie poki co?
Bo moje przewidywania sa takie, ze przez najblizszy czas o tym projekcie nie uslyszymy (co mialo byc to juz bylo).
#lisk #kryptowaluty
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LiskPoland_pl core 1.0 mialbyc w sierpniu, potem w listopadzie, potem do 31 grudnia, potem do 31 stycznia, potem do 20 lutego, nastepnie do 31 marca , a teraz polowa kwietnia. 1 kwietnia mieli wypuscic lisk.js 1.1 i lisky 1.1, usuneli te pozycje ze swojej strony.

czy to jest wiarygodny projekt? a, kordek sprzedal 100 000 tokenow po 30$
  • Odpowiedz
@Negatyf dalej nie podałeś sensownej odpowiedzi. To co podałeś to są fakty (nie zweryfikowałem jeszcze tej sprzedaży tokenow), ale nie są podstawą do takich wniosków... Widze ze Rihterowska prawda powielana 100 razy dziala...
  • Odpowiedz
@LiskPoland_pl nawet wasza grupa na fb 'Lisk Polska' jest rakowa i powinna sie znaleźć na onkologi. nie dodajecie nieprzychylnych postów, tylko najlepsze posty, które są za liskiem i tylko tu de mun XD

widać na czym ma polegać ta grupa ;)
  • Odpowiedz
@Negatyf nie zaglądam na facebooka od dawna. Nie stworzyłem tej grupy i nie jestem adminem tam. Są inny którzy to ogarniają. Nie mam na nich wpływu. Chcesz pogadać zapraszam na kanał Polski na lisk.chat.
  • Odpowiedz
@LiskPoland_pl nie ważne, że nie masz dostępu tylko chodzi o to jaka to jest grupa ludzi, ktorzy interesuja sie liskiem.

kordek i caly zespol lisk dal wyraznie ludziom sygnal ze nie traktuje tej krypto na powaznie, skoro sami usuwaja eventy, wydania nowego softu, a na koniec sam sprzedaje tokeny za 3 000 000$
  • Odpowiedz
@Negatyf czyli jaka? A pokaz mi inna spolecznosc wokol kryptowaluty ktora taka nie jest?
Kordek nie dał zadnego sygnału. To są tylko spekulacje aby jeszcze bardziej położyć cenę. A lisk hq nie przejmuje się ceną. Robią swoje i nikt nie przeszkodzi im w tym.
  • Odpowiedz
@Negatyf sprawdziłem tez plan sprzedazy tokenow i powiem tak, kolega Rihter nie zweryfikował tego ale te 110000k lsk sprzedane 10 stycznia 2018 ( czyli grubo przed relaunchem - 20 luty 2018) spokojnie podpadaja pod sprzedaz przewidziana na Q4 2017.

Artukuł o planie likwidacji:
https://medium.com/@MaxKordek/liquidation-strategy-60f055d75049

Konto Maxa:
https://explorer.mylisk.com/address/8201357239823655010L
LiskPoland_pl - @Negatyf sprawdziłem tez plan sprzedazy tokenow i powiem tak, kolega ...

źródło: comment_J84m0pGZ8TIdUR4CWGPj6oz9KTp3HyIu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz