Wpis z mikrobloga

@EMIL_KUPIEC: Pewnie kolejne pigułki, które dostarczają od organizmu niewielkie ilości nikotyny, żeby zaspokoić nałóg bez potrzeby sięgania po papierosa. Leki dla palaczy karmią głód nikotynowy i wątpię, żeby miały wpływ na inne używki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EMIL_KUPIEC: rzuciłem niedawno fajki na rzecz epapierosa, tytoń palę tylko w jointach. Przeszkadza mi ale nie potrafię się przerzucić na waporyzator chociaż leży w szufladzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Uważaj na skutki uboczne, tabexy i inne mają czasami działania negatywne kiedy się zapali tytoń, a bierze się te tabletki.

Palenie czystej lufy to najlepsze bo najłatwiejsze rozwiązanie, mnie niestety nie przekonało, nie lubię lufy :(
@EMIL_KUPIEC: Ja kiedyś używałem plastrów i faktycznie pomoglo z fajkami ale strasznie nie wchodziło mi ziółko(ciągle się dusiłem itp) więc odstawiłem plastry i znowu wchodziło elegancko ale po paru msc niestety wróciłem do fajek. Więc po odstawieniu tabexu chyba nie powinno być problemu
@handluje_glutenem: Warto inwestować w iqos? Zastanawiam się nad tym właśnie. Jak jest z eksploatacją tego? Tzn jak często wymienia się te wkłady i jaki koszt? Bo koszt samego sprzętu(podgrzewacz + ładowarka) znam. Rozumiem, że jesteś zadowolony z działania tego
@massbombing: eksplatacja? Latwizna nabijasz na grzalke, czekasz i palisz. Wklady to zwyczajne fajki, tzn te heetsy. 15 zlotych za paczke, 20 fajkow. Teraz kupuje to a nie fajki klasyczne. Zadowolony jestem ze wzgledu, ze: 1. nie smierdzi( cos czuc ale nie palony papier i tyton marnego sortu, bo mam wrazenie ze od jakichs 2 lat fajki sa coraz ochydniejsze), 2. Gardlo i pluca odpoczywaja defacto, no i kurdemol zdrowiej jest. Wracając