Wpis z mikrobloga

@Pablonator
@plackojad
@Pablonator
@plackojad
@PiorunZeusa

Nie wiem czy wiecie, ale mało który bukmacher ma analityka który analizuje mecze, jest jedna duza firma która za nich to robi i daje im kursy nawet live z uwzglednieniem marży jaką dany bukmacher sobie wyznaczył. Z takich mi znanych co faktycznie mają swoich analitykow to Pinnacle, który nazywany jest Biblią Bukmacherów i od nich ściągają inni korektujac tylko pod siebie. Oczywiście są "analitycy" którzy raczej trzymają
@Gasquet: mimo wszystko potężna firma zwana FederBet nie bierze kursów z kosmosu i ktoś musi to liczyć lub też obsługiwać program, bo ostateczna decyzja pomimo komputeryzacji należy do człowieka. Znalazłem ofertę pracy w tej branży i zależy mi na kontakcie z kimś kto opowie mi o warunkach pracy
@Gasquet: myślę, że warto skontaktować się z kimś kto w danej branży pracuje bo punkt widzenia pracodawcy, a pracownika może się znacznie różnić. Nie chodzi mi o zarobki i młody dynamiczny zespół w rozumieniu warunków pracy. Każda branża ma inną specyfikę, a jak widać nie jestem w niej ekspertem stąd moje pytania ( _)
@Pablonator

Jak dają ogłoszenie, a nie znaleźli Ciebie i sami się nie odezwali to będzie na 95% zwykła robota biurowa jakich pełno i specyfikacja branży raczej tu nie ma znaczenia, zwykłe liczenie, słupki, kalkulacje jak w księgowości i rachunkowości.