Wpis z mikrobloga

@Mation zależy jaka wersja. Jeśli 150km to wtryski Saab max 150zl, dp 300-400zl, chip koło 1500(nie da się modyfikować przez obd) przy 180km wszystko to samo Oprocz chip. Tutaj chip koło 1000-1200. Nie zapomnij o fmic.
  • Odpowiedz
@Mation 163km były w Seacie Ibiza cupra przecież:). Nie wiem jak z serią bo mam wrzucone sprzęgło z g60 na jednomasie. Na serii nie jeździłem nawet. 400nm wytrzymuje z tego co wiem, nie którzy twierdzą że nawet więcej.
  • Odpowiedz
  • 0
@AarturR: 400nm na razie nie mam w planach przekraczać :D
Obecnie mam a4 b5 2.4 165km i zamierzam kupic b7 1.8t 163km, tylko że bez chipa zostaje sporo w tyle od mojego b5. Dopiero przy 180km jakoś dorównuje
  • Odpowiedz
@Mation to zależy, jeśli bralbys te z S3 to koszt koło 350-400zl. Ja proponował bym z saaba 2.3 bodajże kolor brązowo-czerwony. Wydajność coś koło 373ccm, gdzie te z S3 mają 380ccm. Starczyć powinny do około 250km.
  • Odpowiedz
@Mation jeśli DSG to nie ma wpływu, bo również w DSG są w stanie oprogramowanie zmienić. Tuner dostosuje Ci wszystko tak, aby móc była i było to bezpieczne.
  • Odpowiedz
@Mation każda skrzynia ma oprogramowanie, także też powinni to ogarnąć. W tym temacie najlepiej pogadać z ludźmi którzy to stroją. Ja wiem tylko o DSG i manualu bo to najbardziej popularne i znajomi na tym jeżdżą także jakieś info posiadam o tym.
  • Odpowiedz