Wpis z mikrobloga

  • 1
Najbardziej #!$%@? mnie te baby w #komunikacjamiejska które muszą posadzić obok swoje torebki czy inne toboły. Znacie to wszyscy ( ͡° ʖ̯ ͡°) ludzie stoją a ta zajmuje dwa miejsca przez torebkę, oczywiście torebka siedzi od okna. Co to ma w mózgu? Ja mam radochę, że mogę takiej babie pocisnąć, że stara a głupia i egoistyczna, ale to i tak smutne ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rakcontent #gorzkiezale #gownowpis #chytrababa
  • 7
  • Odpowiedz
@hissdz: sam kładę czasem (siedzę jednak wtedy zawsze przy oknie) i nie mam z tym problemu. Mi tak wygodniej.

Jak ktoś chce usiąść, staje obok i mówi, "przepraszam, mogę usiąść?" - wtedy bez słowa protestu zdejmuję plecak czy co tam mam i przekładam w mniej wygodne miejsce (zazwyczaj między stopami). A jak ktoś nie jest asertywny, tylko dupa wołowa i nie śmie zasygnalizować, że chce usiąść, to potem wyrzuca swoje żale
  • Odpowiedz
@hissdz: Pare razy w jeżdżąc autobusem specjalnie kładłem torbę siłownianą na siedzenie obok mnie. Obserwowałem asertywność ludzi oraz ile razy po prostu podejdą i powiedzą 'czy można', 'chciałbym tu usiąść'. Zawsze wtedy zabierałem torbę i mówiłem uprzejmie 'proszę bardzo'
W czym widzisz problem? Chcesz usiąść to to powiedz.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@MrGordon mówię ( ͡º ͜ʖ͡º) ja też kładę swoje rzeczy obok jak jest mało ludzi, ale jak tłum to zabieram.

Akcja z dzisiaj (która mnie tak #!$%@?). Siedzi torebka (od okna) a obok baba (od przejścia). Mówię do niej ze chce usiąść. Ona, uwaga posuwa się w stronę swojej torby i zostawia mi pół siedzenia (ona i torebka zajmują półtora). Ja mam również że sobą dwie torby.
  • Odpowiedz
@hissdz: Masz rację, przypadek troszkę ekstremalny

Usiadłam i przesunelam ja trochę dupą


Można było ją przesunąć bardzo dupą. Chamskie, ale może czegoś by się nauczyła.
  • Odpowiedz