Wpis z mikrobloga

@pawlo74: @Gimpson: tylko na spekulacji zarobisz jezeli masz pojecie o ekonomi i jak dziala rynek jezeli nie masz pojecia o co chodzi zostaje Ci holdowanie mozesz tak trzymac do smierci i zapisac w testamencie haslo do portfela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mateuszh443: jeżeli jesteś nowy to zawsze stres wystarczy jednak przeżyć jedną bańkę a kolejne stają się czymś na co czekasz.
Najlepsze jest to, że nocoinerzy nie rozumieją, że spadki to jest coś na co czekasz aby kupić taniej, nie wytłumaczysz takiemu, że boisz się kolejnego fomo.
akurat, szczegolnie jak wszystko pchnął w grudniu frajerom


@Gimpson: jak zaczynałem to był mój cel, sprzedam dopiero jak za jednego kupię dobry samochód, wszyscy wyśmiewali to, że mam niezłe jazdy. W grudniu w ATH tak zrobiłem ale tylko na auto. BTC już odkupione, reszta nie ruszona i dokupowanie.
@pawlo74: Co jakiś regularny odstęp czasu kupowałeś niezależnie od wskaźników na wykresie, czy miałeś jakiś system? Skąd wiedziałeś, że będzie to warte ryzyka?
Co jakiś regularny odstęp czasu kupowałeś niezależnie od wskaźników na wykresie, czy miałeś jakiś system?


@Ristian: kupowałem regularnie, wtedy nie miałem pojęcia o wykresach i AT.

Skąd wiedziałeś, że będzie to warte ryzyka?


@Ristian: wiedziałem od pierwszego razu kiedy o tym usłyszałem w radiu w 2011 ale zlekceważyłem pomyślałem, że to nie teraz może za 10 lat. A potem w 2014 już nie ryzykowałem tylko wskoczyłem.
Traciłem wiarę im niżej
@Ristian: i tak teraz jest lepiej niż kiedyś bo wtedy wyśmiewali jak mówiłem, że kupię samochód. Wyśmiewali jeszcze głośniej Toma Drapera, który mówił o $10K za BTC.

Wyobraź sobie czasy kiedy będzie handlować się pojedynczymi bitcoinami na gieldach. Wtedy to będzie możliwe. Wyobraź sobie, że gdyby tylko kaźdy Polak chciał mieć jednego to już zabrakłoby a gdzie reszta świata?