Wpis z mikrobloga

Tak na marginesie, wiedziały mireczki, że Kulczyk wyłożył kasę na wydanie książki o kryptowalutach Szczepana Bentyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Nie wiedziałem, że pochwalą się tym na swojej stronie, ale osobiście o tym już słyszałem od długiego czasu.

To w jakim kierunku idą bogacze, największe banki i holdingi jest już widoczne od jakoś pół roku. Przejmują ten rynek powoli coraz bardziej. Tylko idiota by tego nie zauważył.

A plebsowi, ciemnemu ludowi dalej wmawiajmy, że kryptowaluty to zło, najlepiej zakazać. Dzięki temu zanim ciemny lud się ocknie, to się okaże że kolejna branża jest już w rękach "rządzących" i pozostanie narzekać jaki to świat niesprawiedliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kryptowaluty #bitcoin #btc #melomanpisze
MelomanBTC - Tak na marginesie, wiedziały mireczki, że Kulczyk wyłożył kasę na wydani...

źródło: comment_CvCdGHl4eEH3xSOpvTP9P9smkaZBLgUG.jpg

Pobierz
  • 21
@m00n: Zapewne nie w kraju. A Polenergię za grosze oczywiście przytulił ;) Władza kiedyś przeminie, dojebią kary za wungiel, a certyfikaty ładnie wyglądają nawet w portfolio ;)
@veker: Nie twierdzę, że tak jest, twierdzę, że mi się obiło o uszy ;). Z drugiej strony jeśli gość się gdzies chwalił, ze wchodził w krypto z 6-7 lat temu, to wystarczyło, że włożył parę baniek po ojcu i przy wycenach 20k$ mogl miec sporą wartość tego majątku ;).