Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki czy wy rozmawiacie ze swoimi dobrym kolegami o seksie ze swoimi dziewczynami? 9 dni temu była awantura, moja dziewczyna kazała zabierać mi swoje łachy z mieszkania i wypier***ać, nic nie pomaga, ani telefony, ani smsy, ani przeprosiny.
Może najpierw pokrótce o nas wiek już tak bliżej już 3 na początku, jesteśmy krótko ze sobą 4 miesiące, oboje świetnie się rozumieliśmy, sama dziewczyna tez bardzo fajna.
Co do tego rozmawiania o seksie z nią z innymi (żeby to było jasne i żeby wszyscy zrozumieli bez wyjątku) oczywiście to nie jest tak że ja sobie rozmawiam z niewiadomo z kim. Mam kilku dobrych kumpli z którymi się trzymam i czasmi przy piwku rozmawiamy sobie o życiu, problemach no i o sprawy łóżkowe tez czasami zahaczamy. To tez nie jest tak, że ja nie wiadomo jak się zagłębiam w ten temat i opowiadam wszystko ze szczegółami, absolutnie nie. Ale powiem szczerze, że powiedziałem, ze ona jest świetna w łóżku, że nie miałem jeszcze tak namiętnej dziewczyny i że, no i tu nastęuje własnie problem bo powiedziałem też, ze dobrze robi mi oralnie, lubi trochę klimaty sm, związywanie rąk, ciągnięcia za włosy, klapsy, lateks, jakieś przebieranki ,kilka razy powiedziałem im że zaskoczyła mnie bo lubi igraszki poza domem, no i jeszcze kilka innych faktów. Raz pochwaliłem się zdjęciem od niej które dostałem, była w bieliźnie. Nie wiem, czy to jest kwestia tego z kim ja się koleguje ale koledzy często sie chwalą co robią ze swoimi dziewczynami w łóżku albo też marudzą albo coś innego, z tego co ja pamiętam nawet jak miałem innych znajomych to też z kumplami rozmawialiśmy o swoich kobietach jeżeli chodzi o łóżko. Poza tym, wiem zabrzmi to strasznie gówniarsko ale tak jest, ale jak oni się czymś chwalą to człowiek po prostu też chce się pochwalić. Myślę, ze faceci zrozumieją i będą wiedziec o co chodzi. Ja absolutnie mówiąc im coś o swojej dziewczynie nie chciałem jej zaszkodzić.
Koniec końców moja dziewczyna się o tym dowiedziała, nie bedę isać jak do tego doszło bo i tak to nic nie wniesie do historii a musiałbym też rospisać się trochę.
Ogólenie powiedziała, ze dla niej jestem zwykłym frajerem i facetem bez klasy, ze ją bardzo zawiodłem, że zachowałem się jak świnia itp. Były pretensje i żal jak mogłem gadać ze swoimi kolegami o tak intymnych rzeczach dotyczącej jej osoby, co mi przyszlo do głowy żeby tak robić itp. Spytałem się jej czy ona tez przypadkiem nie chwali się swoim koleżanką odnoście spraw łóżkowych to powiedziała, że ona nie jest taka jak ja i że musiałaby upaść na łeb żeby takie rzeczy mówić swoim koleżanką. Powiedziała, ze mam się wynosić, między nami koniec i tyle. No i tak to się skończyło. To było 9 dni temu. Dzwoniłem, nie odbierała. Pisałem, nie odpisywała. Zablokowała mnie wszędzie. Nic nie pomaga, byłem u niej raz ale chyba nie była w domu. czy to jeszcze sie da uratować czy nie?
I chciałbym usłyszeć opienie mirków, czy wy rozmawiacie z dobrymi kumplami o takich rzeczach czy to no nie wiem ja jestem jakiś dziwny i obracam się też w dziwnym towarzystwie? Bo nie chce mi się wierzyć, ze inni mężczyźnie nie chcą się pochwalić swoimi dziewczynami skoro inni mężczyźni się chwalą swoimi kobietami ale moze ja mam inne podejście do tego.

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 149
  • Odpowiedz
sprawy łóżkowe tez czasami zahaczamy. To tez nie jest tak, że ja nie wiadomo jak się zagłębiam w ten temat i opowiadam wszystko ze szczegółami, absolutnie nie (...) dobrze robi mi oralnie, lubi trochę klimaty sm, związywanie rąk, ciągnięcia za włosy, klapsy, lateks, jakieś przebieranki ,kilka razy powiedziałem im że zaskoczyła mnie bo lubi igraszki poza domem, no i jeszcze kilka innych faktów. Raz pochwaliłem się zdjęciem od niej które dostałem, była
  • Odpowiedz
Po prostu wymieniła cię na lepszy model a to co mówi to tylko wymówka ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak poważnie to jak się nie chce żeby jakieś sprawy wyszły na jaw to się rozmawia z takimi osobami żeby nie wyszły, a nie z kolegami przy piwku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: oczywiście to wszystko zależy od ludzi, ale ja uważam, że tak intymne sprawy powinny pozostać między dwojgiem ludzi, a nie do opowieści przy piwku. O ile zatrzymałbyś się na tym, że jest świetna i lepszej nie miałeś, to jeszcze spoko, ale szczegóły mogłeś sobie darować, a tym bardziej pokazywanie zdjęcia swojej kobiety w bieliźnie!!
  • Odpowiedz
Ogólenie powiedziała, ze dla niej jestem zwykłym frajerem i facetem bez klasy, ze ją bardzo zawiodłem, że zachowałem się jak świnia itp. Były pretensje i żal jak mogłem gadać ze swoimi kolegami o tak intymnych rzeczach dotyczącej jej osoby, co mi przyszlo do głowy żeby tak robić itp.


@AnonimoweMirkoWyznania: No i ma rację. Brakowało tylko żebyś pokazywał kumplom filmiki z waszych igraszek.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania można powiedzieć przyjacielowi, jednemu! A tutaj chyba niekoniecznie był to zaufany człowiek i chyba nie była to jedna osoba. Przykre... najgorsze jest to, że pokazałeś zdjęcia, tego się po prostu nie robi. Trochę rozumiem dziewczynę, ale żeby aż tak zareagować? Gdzieś tu może być drugie dno... może daj sobie spokój z nią, ale spróbuj chociaż przeprosić, żeby się nie czuła jak gówno.
Powodzenia, Mirku.
  • Odpowiedz